Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Studio Italia Design

Italy Studio Design: historie světla, skla, kovu
1950. Itálie. Venice. Město Marcon a ostrov Murano jsou jen pár kilometrů. A to jsou ty, které Angelo Tosetto jezdí téměř každý den ze své dílny uměleckého světla v dílnách z muránského skla mistrů, ukrást tajemství foukaného skla v pecích. Je to cesta z čistého nadšení, uměleckých spřízněnosti, kde světlo se setká hmota, sklo je spojena s kovovou, mosaz, hliník, ocel a tradice usměje se na budoucnost. Začátek velkého příběhu: to Italian Design Studio.

Z Itálie na světě, vyvíjí
To je hlavní silnice z made in Italy, že tři generace rozhodnou následovat testování každý rok nové techniky, technologií, linie, kvalitní materiály a řadu exkluzivních partnerství při vytváření jedinečných a inovativních světelných zdrojů ve formě a obsahu, estetiku a funkčnost. To je cesta k úspěchu, a Venice Italy Design Studio přináší na světlo externí vypínač, ve více než 90 zemích po celém modno: aby se stal dnes jedním z italské značky v osvětlení průmyslu nejvyspělejší mezinárodní úrovni.

Prostor pro kreativitu ve všech jeho podobách
Každá ulice má své hranice a překonat je sloužit oči, citlivost, různé dovednosti a emoce, které mohou provádět měnící se svět. Takže Itálie Design Studio se rozhodla být doprovázeny designéry, výzkumníky a renomovaných designérů z různých zemí a prostředí. Zásoba kreativní, která společně se značkou reinterpret předměty jako skutečné kusů nábytku, kde je zdroj světla je zatím hrát s objemy, riglessi, fólie, čar a všechny nuance hmoty. Infinite nová kolekce kombinované výroby vynikajících výsledků vůbec.

Osvětlit každý nábytek potřebu
Cestu inovace také projde maximální přizpůsobení: Italian Design Studio reaguje na nové životní styl s výrobky určené speciálně pro různé kontexty života.