Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Bezorgservice op de vloer en montage beschikbaar in heel Tsjechië
  • 0
  • 0

Kožené židle, kůže a faux kožené

Viadurini vybrala kožená křesla, usní a moderní rafinovaný italský design a elegantní, ideální pro všechny místnosti v domě. Židle jsou typickým designovým prvkem italské tradice, a to zejména na severu na východ (Veneto a Friuli Venezia Giulia), a může se pochlubit okresy, know-how, firmy a řemeslníci s dlouholetou zkušeností s výrobou tohoto typu produktů. V Viadurini kolekce Leather Collection najít designu šablony navrženy v moderní a vyrobené s antickými a tradičních materiálů, jako je kůže a kůže nebo modernější jako umělé kůže.

Židle z kůže a kůže v této kategorii jsou vyrobeny z nejlepších italských značek v tomto odvětví, zejména pro Viadurini Collection kůže a dělal s pohodlných materiálů a navrženy tak, aby poslední v průběhu času, vedení neporušený šarm a elegance, k dispozici samostatně nebo v sadách po dvou až opravdu dobrá cena, pokud si uvědomíte, že se bavíme o high-designu výrobků!

Najdete zde modely s hladkou zadní nebo pletená s područkami nebo bez (pokrytých, tak nepokrytých). Židle k dispozici v různých barvách bílá jednobarevná, černá, šedá, béžová, hnědá, tmavošedý, červená, tmavě hnědá, barevné nebo šachy, v krátkých, ideální barvy pro kancelář, kuchyně, obývací pokoj, jídelnu a každé místnosti v domě.

Můžete si koupit on-line s maximální bezpečností, a pokud nenajdete to, co chcete, můžete navštívit další sekce našich stránek jako sekce na židlích s klasickým designem a moderní
a pokud se vám nepodařilo najít přesně to, co hledáte, můžete kontaktovat bez závazku naše zaměstnance tím, že předloží svůj požadavek!

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie