Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

kulaté stoly, čtvercový nebo obdélníkový, sklo nebo dřevo

V obývacím pokoji či jídelní stůl je jedním z nejdůležitějších vybavení domu. Pevná konstrukce tabulka umocněn krásnou vázu voňavých barevné tulipány a bavlny běžec pastelových barvách s krajkou broderie anglaise .. jistě upoutá pozornost a že z vašich hostů.

Pevná tabulka může být považován za „multifunkční“ předmět, aby si společně vychutnat dobré jídlo v rodině, ale také s přáteli, nebo patra, kde věnují koníčkům; V každém případě doplňuje všechno stojí.

užitečné také vyzdobit se stylem své vlastní bydlení a potvrdit charakter prostředí. To je důvod, proč musíte mít čas si vybrat design vašeho pevného materiálu desky.
V našem internetovém obchodě najdete širokou škálu designových tabulek skla, keramiky a dřeva.

Pevné tabulky v hodně miloval dřevo pro příjemné estetiky, které komunikují a trvanlivost materiálu.

Dřevo může být různých typů; V závislosti na stěžni, ze kterého pocházejí, a jsou nazývány „esence“. Za prvé, mohou být rozděleny do dvou širokých kategorií:
  • tvrdá jako hruška, dub, ořech, zimostráz, cherry
  • platidlo jako borovice, vápno, topol, borovice

Pevná látka je takzvaná „masivní“ ceněný a exkluzivní, protože probíhá přímo z kmene stromu. To je také unikátní, protože kousky, ve kterých se pracuje nep současné řešení kontinuity. Nicméně tvrdý dřevěný stůl ožení ošumělý elegantní a rustikální nastavení, ale také moderní dát teplejší dotek k bydlení.

Skleněný stůl je ideálním řešením pro každého, kdo se zaměřuje na zdokonalování a modernosti. Skleněná pevný stůl design, kulaté nebo obdélníkové náměstí dává konkrétnost do průmyslového a moderním prostředí. Krása skleněný stůl je, že vzhledem k jeho transparentnosti, dát více světla na životní prostředí získá větší prostor efekt díky hrou odrazů a světelných kontrastů.

Na nové řešení, můžete se rozhodnout pro tabulku s dlážděnou podlahou. Šik, ale také se snadno čistí. Realizace pultech těchto tabulek zahrnuje použití high-tech keramických materiálů hlavních italských a evropských výrobců volat několika způsoby: sklo, keramika, Superceramica Cristalceramica, Laminam® atd

Jsme oficiální prodejci významných produktů, jako jsou stoly křesla , Com.p.ar, Zamagna, kameny.

V našem internetovém obchodě si můžete bavit hledají pevné tabulky nejvyšší dokonalý design pro vaše bydlení, vyrobené výhradně v Itálii za zvýhodněné ceny.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie