Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Stoličky Kitchen and Bar design kožené

Vždycky chtěl rohový panel si můžete odpočinout s přáteli tím, že jim chutnají čerstvé a příjemné koktejl vyrobený vy?

Pokud odpověď zní ano .. pak stačí koupit nějaké pohodlné kožené stoličky kuchyňského designu nebo baru svého domova! Proč kůže? Kůže je exkluzivní, rafinované produkty a cenné, zejména pro použití při výrobě sedadel a opěradel. Ve skutečnosti, její tuhost dělá to trvanlivé a nezničitelný. Elegance je nesporný, je, pokud se rozhodnete přirozenou barvu nebo barevné stoličky.

S hlubokým výstřihem nebo stoličky jsou pohodlné a nezničitelné kvalitní čas a opotřebení. Povlak může být regenerován kůže (složený až 98% přírodních produktů), regenerované tištěný, kůže (materiál postrádá zabarvení) a useň (zpracovávaný materiál samozřejmě).

Kombinace kůže s pochromovaným ocelové základny, klade důraz na modernost stoličce v návrháře kůže.

Viadurini Leather Collection nabízí výběr z okouzlujících pohodlných sedačkách s překližkovým sedadlo s kulatou nebo čtvercovou základnou z chromované oceli stoupačce a regolabile.Nel našem internetovém obchodě si můžete vybrat ze stoličky do ocelové konstrukce s dolní části zad nebo horní druhé části svých preferencí. Vyberte kůže stoličky modely perfektní pro bydlení z mnoha návrhů v našem internetovém obchodě za zvýhodněné ceny!

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie