Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Stoličky moderního designu

Půvab, univerzální a funkční design jsou stolice; originální nábytek a trendy pro prostředí s důrazem na každý detail!

Stoličky pro moderním barevným designem - nízké nebo vysoké - jsou základní doplňky! Užitečná v kuchyni nebo v rohu baru, ale nejen to .. jsou praktické pro všechny místnosti v domě.

Pro ty, kteří se rozhodnou pro jejich použití v kuchyni (a má moderní styl) se doporučuje stolici černé a bílé dřevo a dokonce i modely pro materiály s atraktivními liniemi ‚oceli a křišťálu. Pro ty, kteří chtějí dát nádech originality do kuchyně, ale také do obývacího pokoje, můžete si vybrat mezi modely předsedy zástrčku s kovovým rámem a chrom. K dispozici v mnoha barvách.

Jinou alternativou pro ty, kteří mají rádi styl a ošumělý chce design stoličku, která nezůstane bez povšimnutí .. je Makastool Li-Ving Design Studio! Makastool jsou povedené polstrované židle inspirovaná tvarem a barvou, slavné francouzské pečivo: macarons. Skládá se z nohou z bukového dřeva, a sedlo na které se vztahuje barevné kůže, s vodou a skvrn provedení.

Pro ty, kteří chtějí skládací stolička, snadné a lehké nést design Workshop nabízí stoličky s dřevěnou nohou a sedadla vyrobená z ručně tištěných plátno s každým s originálními a pečlivě sestavené vzory, které dělají každý kus unikátní.

Pro nejnáročnější ve stolici Adamantx® bude více než stoličce trochu umělecké dílo. L ‚Adamantx® je inovativní materiál, se kterým je možné realizovat jakýkoliv tvar, vytvořit objekty a projekty z jedinečného designu. Tyto vlnité formy a plynulost linií ve stolici Adamantx jsou vysoce účinné i pro nejexkluzivnějších veřejných místech.

Vintage řešení jsou malé stoličky přírodního dřeva surového Viadurini linie Living sběru, zvláště ceněny pro stylové a retro kruhy.

Vytvořen speciálně pro děti jsou stoličky zámkové design, barevné dřevěné .. stabilní, lehké a modulární, že na ně bude klidně barvu a hrát v extrémních klidu.

Svěží a živé provedení jsou stoličky externí Myyour bílé nebo černé na vnější straně, zatímco v interiéru si můžete vybrat odstín barvy dáváte přednost! Vaše venkovní jistě být zvýšena díky těmto moderním a všestranných vybavovat produkty. Užitečné jako jednoduché židle pro terasy nebo malé ozdobné police pro vaše zahradnické nářadí.

Pokud máte rádi kůži, oddíl, který sbírá kožené čalouněné stolice je určitě pro vás: najdete různé modely s ocelovou konstrukcí je ideální pro kuchyň a obývací pokoj k dispozici s nebo bez zadní straně.

Pečlivě vybírat v našem internetovém obchodě na značkové zubolékařské stoličky modely, které se vám líbí a co nejlépe odpovídaly do svého domova!

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie