Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Současná příborník se 3 dveřmi v přírodním šedém ořechového Ludovica

Kód: LUDOVICA
Kč 148.274,98

madein_italy

- +
Opatření
L P 215x 50x 93 cm H
Dodací lhůty
30/35 gg * dodací lhůta se může zvýšit v případě, že výrobek není skladem
Viadurini Collezione Living
Současná příborník se 3 dveřmi v přírodním šedém ořechového Ludovica
Rám s geometrickým dveří laťovky dýhovaného ořech, hranami pevné látky. Anta slabbed pískem dub s ocelovými vložkami. Kovová noha k dispozici v Rust úpravou, matná černá nebo ocelovou povrchovou úpravou, které mají být specifikovány při objednání. K dispozici ve 3 vrata s 3 vnitřních prostorech a skleněnými policemi. Dveře animace na přední straně skříně odříznutím povrchu příčně, což dynamiku prvku nábytku. Nepravidelné tvary, které vyplývají z rozdílu jsou podtrženy materiál střídající oblasti z různých povrchových úprav.
Dřevo ošetřené výrobky na bázi spíše než přírodní lněný olej běžných nátěrových hmot, zvyšuje nejvíce žil a vlastností dřeva vybraného. Oleje, ve styku se dřevem, vlákna krystalizují zabírat póry vláken dřeva a současně vytvářet bariéru proti absorpci kapalin (a tedy i nečistoty), a zvýšení mechanické pevnosti vláken dřeva. E ‚je také odolný proti vodě a odolný vůči povětrnostním vlivům a UV záření. Alternativou zcela přirozené!

VLASTNOSTI:
- Dveře: Geometrie
- Barva: Šedá Natural Ořech
- Povrchová úprava: Olej


Poznámka: Všechny produkty jsou přizpůsobitelné. Chcete-li přizpůsobit produktu, zeptejte se nás na cenovou nabídku na: clienti@viadurini.it.

ARTISAN PRODUCER:
flexibilní a organizovaná společnost reaguje na všechny potřeby svých zákazníků, to vzniklo z potřeby uvést do praxe inovativní nápady a promítá na nejnovější trendy v interiérovém designu. Použití nejkvalitnějších dřeva, zručnosti, extrémní pozornost každému detailu jsou základními kameny, na němž spočívá celý činnost společnosti.
Výsledkem je rafinovaný a originální styl, maximální exprese také v Itálii, vhodný pro velké množství kontextů. Vášeň a denní závazek společnosti ve zpracování masivního dřeva přispívají dát šarm a eleganci do každého mobilního sběru. Kolekce pro denní a noční silnou osobností, vyznačující se neodolatelným současné náladě.

Poslední zobrazené produkty

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie