Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Rosenthal Versace Medusa Red porcelánové zrna Cup 18cm

Kód: 15456
Kč 2.514,45
- +
Materiál
porcelán
Dodací lhůty
2 týdny dodací lhůta se může zvýšit, pokud je produkt na skladě
Versace
Rosenthal Versace Medusa Red porcelánové zrna Cup 18cm
Rafinovaný obilovin mísy je součástí Versace Medusa červená linka se skládá ze dvou třech odstínech: elegantní červené a ceněný zlatá a černá; že spojující je, tvoří jemné důvod, který nese fascinující éry a vzdálený.
Hlava Medúzy je ikona kolekce Versace, která činí tento klasický servis, ale zároveň je symbolem bohatství v současné tabulce.
NB. Nemyjte v myčce, prosím umýt ruce!

Máme kompletní Versace Home Collection. Pro více informací a / nebo nás kontaktujte na odhadech clienti@viadurini.it.

Medusa - Rosenthal meets Versace: První porcelán sada Versace
Versace a Rosenthal jsou oba synonymem dokonalosti a vysoké kvality. Rosenthal vděčí za svou mezinárodní pověst své schopnosti vždy kombinovat tradici a inovaci a zároveň Versace je známá po celém světě pro své jedinečné kouzlo a luxus. Spolupráce mezi těmito renomovaných firem, byla založena jako jedna z prvních služeb kolekce „Rosenthal meets Versace“: dále jen „Medusa“ service Gianni Versace patřící do „Ikarus“ kolekci, která odráží více než kdy jindy jedinečný svět bohatství a Versace barvami.
Klíčovým bodem této kolekce je bohatá zlatá medúza hlava, nezaměnitelné znamení uznání Versace, obklopen expresivní barokní výzdobou. Hlava Medúzy je - ve středu - na všechny poháry a všechny džbány, stejně jako na všech pokrmů velkých i malých z „Medusa“ kolekce. Reálné šlechtici barvy - jasně červené, elegantní zlaté a černé - a náročné návrhy a filigránské ozdoby dát na hlavu Medusa je barevný rám přepychovou eleganci neslýchaného. Dále jen „Medusa“ Sbírka obsahuje kompletní jídelní servis a kávový servis, stejně jako doplňky. Velké hrnky snídaně cappuccino káva a mléko, polévkové talíře a mísy jsou součástí jeho sbírky jako vzácný dar velmi osobních doplňků, jako je prsten ubrousku, svícny, vázy a elegantní kuřáckých sady. Obě skleněné sbírky „Medusa Lumière“ a „meandr“, a dokonce i kolekce příborů „Medusa Gold“ dokončit elegantní barevné tabulky v jedinečném světě Versace stylu.

Prostřednictvím dekorací ze symbolů, starověkých prvky a odkazy na mytologii je vyvolán různé fiktivní scénáře. Versace dokáže vytvořit fantastické světy, než kdy jindy s použitím luxusní porcelán, křišťál a příbory z Rosenthal s kvalitou až do nejvyšších očekávání. V každém výrobku jsou kvalitní materiály zpracovávány ve většině mistrovský způsoby. Versace vždy dokáže vytvořit most mezi minulostí a ultramoderní vytváření nadčasových důvodů a ve všech směrech se pohybovat s dobou. Harmonie Z těchto důvodů je dokonale identifikovatelná v předmětech vytvořených ve spolupráci s Rosenthal.

Poslední zobrazené produkty

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie