Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Rosenthal Versace Medusa Red kávový servis 21 kusů porcelánu

Kód: 18201
Chcete vlastní citát?
Versace
Kávový servis 21 kusů porcelánu Versace Medusa červená
Kávový servis 21-kus je součástí Medusa Red Line, vyznačující se třemi převládajícími odstíny barvy: elegantní červené a ceněný zlatá a černá; že spojující je, tvoří jemné důvod, který nese fascinující éry a vzdálený.
Hlava Medúzy je ikona kolekce Versace, prvek, který dává článek klasický půvab, opulentní a luxusní.
Sada obsahuje:
- 6 ploché desky 22 cm
- 6 vysoké šálky kávy 0,18 l
- 1 káva od 6 osob
- 1 cukr ze 6 lidí
- 1 mléčný 6 osob

NB: nemyjte v myčce, mytí rukou.
Máme kompletní Versace Home Collection. Více informací pište na clienti@viadurini.it.

Medusa - Rosenthal meets Versace: První porcelán sada Versace

Versace a Rosenthal jsou oba synonymem dokonalosti a vysoké kvality. Rosenthal vděčí za svou mezinárodní pověst své schopnosti vždy kombinovat tradici a inovaci a zároveň Versace je známá po celém světě pro své jedinečné kouzlo a luxus. Spolupráce mezi těmito renomovaných firem, byla založena jako jedna z prvních služeb kolekce „Rosenthal meets Versace“: dále jen „Medusa“ service Gianni Versace patřící do „Ikarus“ kolekci, která odráží více než kdy jindy jedinečný svět bohatství a Versace barvami.
Klíčovým bodem této kolekce je bohatá zlatá medúza hlava, nezaměnitelné znamení uznání Versace, obklopen expresivní barokní výzdobou. Hlava Medúzy je - ve středu - na všechny poháry a všechny džbány, stejně jako na všech pokrmů velkých i malých z „Medusa“ kolekce. Reálné šlechtici barvy - jasně červené, elegantní zlaté a černé - a náročné návrhy a filigránské ozdoby dát na hlavu Medusa je barevný rám přepychovou eleganci neslýchaného. Dále jen „Medusa“ Sbírka obsahuje kompletní jídelní servis a kávový servis, stejně jako doplňky. Velké hrnky snídaně cappuccino káva a mléko, polévkové talíře a mísy jsou součástí jeho sbírky jako vzácný dar velmi osobních doplňků, jako je prsten ubrousku, svícny, vázy a elegantní kuřáckých sady. Obě skleněné sbírky „Medusa Lumière“ a „meandr“, a dokonce i kolekce příborů „Medusa Gold“ dokončit elegantní barevné tabulky v jedinečném světě Versace stylu.

Prostřednictvím dekorací ze symbolů, starověkých prvky a odkazy na mytologii je vyvolán různé fiktivní scénáře. Versace dokáže vytvořit fantastické světy, než kdy jindy s použitím luxusní porcelán, křišťál a příbory z Rosenthal s kvalitou až do nejvyšších očekávání. V každém výrobku jsou kvalitní materiály zpracovávány ve většině mistrovský způsoby. Versace vždy dokáže vytvořit most mezi minulostí a ultramoderní vytváření nadčasových důvodů a ve všech směrech se pohybovat s dobou. Harmonie Z těchto důvodů je dokonale identifikovatelná v předmětech vytvořených ve spolupráci s Rosenthal.

Poslední zobrazené produkty

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie