Rosenthal Versace Medusa D'Or 4 šálky flute v křišťálovém designu

  • Kód: 40800 (x4)
Kč 45.180,88
Materiál krystal
Dodací lhůty 90 dní
Rosenthal Versace Medusa D'Or 4 září flétna křišťálové sklenice
Sklenek šampaňského elegantní a rafinované Medusa D'Or kolekce, která obohacuje glamour návrh Versace. Sbírka interpretuje v designu a dekorace důvodů Versace, od Medusy na stonku pohár dekorace zdobí zlaté obroučky.
Poznámka: Nemyjte v myčce, mytí rukou.

Máme kompletní Versace Home Collection. Více informací pište na clienti@viadurini.it.

Skla Rosenthal meets Versace: Smyslné touhy pít

Versace a Rosenthal jsou oba synonymem dokonalosti a vysoké kvality. Rosenthal vděčí za svou mezinárodní pověst své schopnosti vždy kombinovat tradici a inovaci a zároveň Versace je známá po celém světě pro své jedinečné kouzlo a luxus. Spolupráce mezi těmito renomovaných firem, byla založena jako jedna z prvních služeb kolekce „Rosenthal meets Versace“: dále jen „Medusa“ service Gianni Versace patřící do „Ikarus“ kolekci, která odráží více než kdy jindy jedinečný svět bohatství a Versace barvami.
Skla z kolekce Versace se probudí k novému životu. Obstinate a přítomné. Jednoduše brýle kolekce Versace. Rituály pití, které zvyšují potěšení stolování, radost z důvodu brýle Versace. Prvky smyslnosti: brýle Versace. Duri ale křehký, průhledný, ale reflexní. Sklo je materiál misterioro, ideální pro znovuvytvoření fantastické světy Versace. Kromě velkých projektů porcelán service „Arabesque“ a „Medusa“, v Miláně jsme byly vytvořeny dvě sady skleniček připomínající starověkých lodí užívaných k zapomenuté rituály. Na jedné straně jsou brýle, které se zvednou z neprůhledné medúzy hlavy, druhý fascinující hra mezi užším geometrii meandru a svěží arabeska bílé nebo oranžová. Oba tvrdohlavý, oba přítomné - jako doplněk ke službě nebo jako sexy důrazem na moderní a esenciální tabulky, které evokují osobní rituály pít s radostí.

Prostřednictvím dekorací ze symbolů, starověkých prvky a odkazy na mytologii je vyvolán různé fiktivní scénáře. Versace dokáže vytvořit fantastické světy, než kdy jindy s použitím luxusní porcelán, křišťál a příbory z Rosenthal s kvalitou až do nejvyšších očekávání. V každém výrobku jsou kvalitní materiály zpracovávány ve většině mistrovský způsoby. Versace vždy dokáže vytvořit most mezi minulostí a ultramoderní vytváření nadčasových důvodů a ve všech směrech se pohybovat s dobou. Harmonie Z těchto důvodů je dokonale identifikovatelná v předmětech vytvořených ve spolupráci s Rosenthal.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter