Pro telefonické Tel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

ROSENTHAL INTERIEUR křesla, poufs, designové stoly vyrobené v Itálii - Viadurini

Společnost Rosenthal byla založena v roce 1879 a byla založena pro výrobu keramiky. Velká osobnost a důležité přání zakladatele Philipa Rosenthala, který rád říkal: "Ti, kteří se domnívají, že se něco přestalo stát něčím," vedou společnost k rozšíření na různých trzích světa a diverzifikaci jejích produkcí.
Linie, kterou nabízíme na našich webových stránkách Rosenthal Interieur je sbírka narozená v roce 2015 s cílem stát se protagonistou trhu s luxusním nábytkem díky inovativnímu designu v dokonalé harmonii s řemeslnou kvalitou .
Nabízené výrobky jsou vyráběny zcela ručně za použití nejkvalitnějších materiálů. To umožňuje zákazníkovi přizpůsobit nábytek vytvořením doplňků, které vyjadřují osobnost těch, kteří je zakoupili.
Vlajkovým produktem této kolekce je určitě křeslo Nephele italských návrhářů Mangiarotti a Pampo, reedice klasiky, která byla vypuštěna v limitované edici v roce 1978, najdete jej s kůží nebo textilním obalem podle vašich osobních vkusů. Nezapomeňte ani na židle s čalouněným sedákem Fin, které dokonale sladí s masivním dřevěným stolem Mellow .
Udělejte si svůj domov trochu klenot výběrem řemeslné kvality těchto luxusních nábytku!