Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Radiátor elektrický radiátor Tubestyle moderní design, a to až do 1018 W

Kód: TUBESTYLE-ELETT
Kč 50.019,41
včetně DPH

madein_italy

Zobrazuje Dostupné Možnosti:

- +
Dodací lhůty
20/25 pracovních dnů * Dodací lhůty se může zvýšit v případě, že výrobek není na skladě.
Vlastní
Tuto položku lze přizpůsobit. Další informace: info@viadurini.cz
Xò by Metalform Design esclusiva Viadurini
Radiátor elektrický radiátor Tubestyle moderní design, a to až do 1018 W
Tubestyle je elektrické sálavé desky s moderním designem, který se vyznačuje tím, bohatou krytem díky dekory, aby odhalil kostru chrom chladiče. Vyrobené výhradně s italskými materiály. Zvláštnosti tohoto radiátoru jsou všechny svary ručně. Tubestyle je k dispozici v různých velikostech, barevných variant a lze instalovat i horizontálně.
K dispozici s pevným nebo nastavitelným odporem.

Jak si vybrat barvu: zobrazuje barevných odstínů a v poli označuje požadovaný barevný kód na obálce
Volitelné příslušenství: chromoterapie v protisvětle, světla stmívače a dálkové ovládání rychlosti. Požádat o cenovou nabídku.

materiály:
- barevný ocelový plech Kryt
- Chladič Kostra chromová ocel

Poznámka: Měření MetalForm vyhřívaný věšák na ručníky lze upravit podle svých potřeb. Požádat o odhad clienti@viadurini.it.

TERAPIE: Barvy pomáhají tělu a psychiku obnovit svou přirozenou rovnováhu a fyzické a psychické účinky, které mohou stimulovat tělo a uklidnit některé příznaky. Každá barva je spojena s určitými psychickými a duchovními vlastnostmi, a má zvláštní dopad na fungování organismu. Červená je ideální barva pro ty, kteří chtějí teplo, intenzitu a vitalitu ve svém prostředí; Modrá je barva, která uvolňuje, inspiruje, osvěžuje, přenáší klid, pocit prostoru a éterická; Purple je „studený typ energie“ barva „kosmická“ energie; Žlutá je barva slunce, vyjadřuje vitalitu a oživuje atmosféru místnosti; Orange je „teplá barva,“ navozuje klid, nadšení, štěstí; A konečně, zelená je barva přírody a symbolizuje život, svěžest, rovnováhu a harmonii. Chcete-li získat přidání barev terapie soupravy sestávající ze sedmi barev s dálkově ovládaným rychlosti a intenzitě požádat cen na: clienti@viadurini.it

Důležité: Všechny modely designu může být instalován na stávajících systémech bez stěn nebo instalatérské práce, designér topné systémy používají stejné vzdálenosti, které jsou již k dispozici ve vaší domácnosti, protože přizpůsobení se nové slovo dìordine! Pokud chcete přizpůsobit radiátor je vše, co je třeba požádat o citát: clienti@viadurini.it

TECHNICKÝ RADA: udržet výrobek v co nejlepších podmínek v průběhu času je problémem v okamžiku instalace pro montáž všech termostatických ventilů s teflonem a ne s konopím

Viadurini hrdě oznamuje zahájení jeho nové kolekce dekorativních radiátorů pro váš domov, narozeného ze spolupráci MetalForm, jedna z předních společností na více než 30 let vyrábí Thermo nábytek ruční práce 100% italské.
Manželství mezi autentickou italskou tradicí výroby a mezinárodního úspěchu Viadurini jako luxusního e-commerce pro domácí vytvoří kolekci 33 modelů k dispozici ve více než 100 variantách, které se kroutí klasické linie vyzařovacích prvků, čímž se vytváří originální výrobky a kreativní schopen zlepšit a zdobit žádný prostor. Kolekce bere svou inspiraci přímo od současného umění a nejnovějšími trendy v celé Evropě. Tyto materiály? Jen to nejlepší jak řekl italský původ a svary všech kovových slitin vyrobené ručně.
Další technologická revoluce možné s touto sbírkou MetalForm od Viadurini je personalizace. V současné době jsou radiátory vám bude vyhovovat!
Barvy, vzory, vzory a přizpůsobené veškerá opatření, aby se vyhnula i jakékoliv stavební práce doma. A konečně, všechny produkty vyrobené MetalForm ve spolupráci s Viadurini mohou být požadovány s vyšším výkonem, než je standard. Jejich zvláštní povlak umožňuje, v případě hydraulických radiátorů, cirkulace většího množství vody se získá, a v důsledku toho vyšší tepelné vyzařování. Katalog modely jsou k dispozici s výkonem v rozmezí od 500 W do 2.4000 W.

Poslední zobrazené produkty