Pro telefonické Tel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Moderní pozemní Zrcadla a italský design

Proč zvolit namísto podlahové zrcadlo na zeď zrcadlo?

Odpověď je jednoduchá, pokud máte rádi často měnit svůj domov prostor o patro zrcadlo bude více snadno a pohodlně přecházet z místnosti do místnosti (vchod, obývací pokoj, ložnice, koupelna, atd)

Podlaha zrcadlo může být snadno umístěno do svobodného rohu domu zaplnit rohu nebo v hale dát rychlou kontrolu nakukovat-- před odchodem z domova, aby se ujistil, že oblečení a vzhled jsou na svém místě. Zrcadla, kromě toho, že funkční, jsou ve skutečnosti ideální pro zdobení roh domu jako vstup, prostředí, často špatně postaráno, pokud jde o nábytku.

Zrcadla, zejména ty velké, mají také tu výhodu, že dává hloubku do místnosti, kde jste je umístit, takže místnost bude zdát větší. Jediným péče je pohybovat se v místech, kde je kompatibilita s osvětlením

Viadurini vybrala a navrhuje vlastní značku omezený počet návrháře země odráží moderní design a velkou specchiarvi ideální pro plné délce.

Nákup z nichž rozhodně nebudete litovat! To bude trvat v průběhu let a se svou všestranností mohl snadno přejít z jedné místnosti v domě v závislosti na vašich potřebách a své nálady.