Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Bezorgservice op de vloer en montage beschikbaar in heel Tsjechië
  • 0
  • 0

Portalegna ocel a železo nátěrem z vnitřní a vnější

Tato část je věnována držitelům kovových kulatin.
Naše designové držáky na krbové dřevo z lakovaného železa nebo oceli, 100% vyrobené v Itálii, práškově lakované vysoce kvalitní netoxickou barvou, jsou navrženy a vyrobeny tak, aby vydržely v průběhu času a počasí. mohou být proto použity uvnitř i vně vašeho domova.

V našem katalogu najdete vysoké držáky palivového dříví s ozdobami na přední straně jako strom nebo tulipán, palivové dříví z nízké oceli se čtvercovými liniemi také po stranách průhledných skleněných stěn a pro ty, kteří milují originalitu a chtějí nástěnné palivové dříví držitele, náš návrh je šestihranný držák palivového dřeva.
Všechny zde nabízené produkty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a jsou podepsány italskou společností Caf Design.

Vyberte si nejvhodnější pro vaše potřeby a pokud potřebujete více informací nebo osobní nabídku, neváhejte nás kontaktovat. Náš personál vám rád pomůže s výběrem toho správného modelu a pomůže vám s nákupem.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie