Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Bezorgservice op de vloer en montage beschikbaar in heel Tsjechië
  • 0
  • 0

Moderní Obrazy s květinami, ručně malované nebo tištěné na plátně

Květina je krátký, ale radost dává za minutu, je jedna z těch věcí, které mají začátek ani konec. (Paul Claudel)

Každý dům má právo být okouzlující a okouzlující. A co by mohlo být víc než nádherný rámec postavený ručně zobrazující pole barevných květin? Náznak barvy v reliéfu a křovinatých nedokonalé udělat speciální rámec. Květiny byly vždy inspirovala básníky a umělce vytvořit úžasné uměleckých děl. To je důvod, proč v domě nemůžete vzdát explozi barev obrazu provádí ručně, která může dojít ke ztrátě v jeho magickou atmosférou ... V obraze vykonal straně je tu vášeň a síla umělce. S nebo bez rámečku, moderní obrazy s květinami jsou schopni perfektně hodí do každého prostředí: moderní, klasické, ročník a Provencal.

V našem e-commerce můžete najít širokou kolekci moderních obrazů s květinami na plátně ručně malované nebo razítkem, ale i obrazy s květinami v reliéfu na 3D efektem, za zvýhodněné ceny. Trvalo několik minut, než se na sebe dostupných malování květin. Umožňují komunikovat s příjemnými pocity a pocity, a rozhodnout se zachytit co se vám líbí koupit květiny na obrázku svých snů!

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie