Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Bezorgservice op de vloer en montage beschikbaar in heel Tsjechië
  • 0
  • 0

Moderní Nástěnné a Stolní Hodiny Designu Vyrobené v Itálii

Moderní nástěnné a stolní hodiny ručně vyráběné italskými řemeslníky

Nástěnné hodiny a stolní hodiny jsou funkční doplňky nábytku, které mohou revolucionizovat vzhled stěn vašeho domova nebo dát vašemu obytnému prostoru nádech designu.

Naši zaměstnanci provedli pečlivý výběr, aby prezentovali pouze kvalitní výrobky. Mezi našimi návrhy najdete hodiny, které přesahují pojem „hodiny“. Ve skutečnosti jde o skutečná umělecká díla vytvořená ručně. Velké moderní a designové nástěnné hodiny ze dřeva, keramiky a plátna, které dokážou zachytit vzhled jakéhokoli hosta. Zárukou jsou i nadále vysoce kvalitní materiály a výrobky vyrobené v Itálii.
Pro ty, kteří milují výstřednost a extravaganci, existují výtvory Antartidee, které nabízejí jedinečné a originální nástěnné hodiny ručně vyráběné v Itálii. Slavné „měkké hodinky“ Salvador Dalì díky zručnosti zručných řemeslníků ožívají a stávají se zvláštním doplňkem pro stěny kuchyně, obývacího pokoje nebo ložnice.

Objevte celou sbírku v našem online katalogu a neváhejte a položte nám své dotazy nebo pochybnosti. Naši zaměstnanci vám rádi odpoví v plném rozsahu prostřednictvím naší e-mailové adresy, příslušného chatu a formátu v produktových listech.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie