Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Kabát moderní designový zemin

Myslíte si, že závěs už není v módě? Nic nemůže být dále od pravdy! Nelze přehlédnout vchod do domu, protože je strategickým bodem, který nikdy nechodí v pozorovaném. Je to designový závěs je velmi důležitý doplněk, který je nejen praktické pro uložení bundy, kabáty a tašky, protože je to módní.

Pro ty, kteří mají určitý prostor pro tento doplněk, může vyhodnotit kabát ze země; robustnější a větší než závěsy stěn .

V našem internetovém obchodě najdete spoustu značkové oblečení modelů z toho důvodu vhodný jak pro klasické a tradiční prostředí, jakož i pro ty moderní. Elegantní design závěsných modelů dřevěné podlahy jsou vynikající pro klasický dům, vinobraní a otrhaný. Zatímco většina specifických forem kovových věšák splňují další moderní a minimalistické nastavení.

Viadurini Living Collection rovněž nabízí působivý design barevný kabát a fascinující polyethylen bílá, reliéfní černá, oranžová, zelená nebo fialová zdobit s okouzlujícím vchodem.

Jedinečný a neopakovatelný je " z CIPI věšáky dřevěné teak Barma Massello , odvozené přímo z teakového kmenů stromů. Ideální pro vybavení je prostorná a stylová koupelna.

Překvapeni z mnoha modelů a zvýhodněné ceny z nejlepších háčky a věšáky, které budou vybrány pro vás na zemi, který je schopen vkusně ozdobit vjezd nebo bydlení!