Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Dveře Nábytek TV moderní design, nebo klasické

Vyberte si skříň konstrukce TV není volba zanedbat pro stylový obývací pokoj a pořádek. TV skříň lze nalézt ve většině typů; moderní nábytek TV, TV stolek, nebo na mobilní televizi s policemi. Jakmile jste se rozhodli, zda a kam pověsit televizor (pokud je stěna nebo panel), musíme vzít v úvahu vývoj mobilní TV ve stylu dveře, které nejlépe bude odpovídat zbytek bytového nábytku. V obývacím pokoji nábytek a nástěnné barvy pomáhají utvářet styl následovat.

Zvolíte-li mobilní televize s policemi, budete posuzovat ‚výšku, šířku a počet polic, na základě vašeho používání, a prostor, které potřebujete k ukládání DVD, dekodér a konzole.
Takže váš kabinet návrh televizor nebude užitečné pouze, aby bylo vše v pořádku, co se ozdobit bydlení.

Značku Stones vybrané pro našem internetovém obchodě, nabízí řadu TV stojí v jedinečném přírodním kamenem, protože jsou vyrobeny z pravého fosilního kamene. Fosilní kámen je řez ručně, ve formě malých kousků, které odborníkům v oboru, že následně je použít jeden po druhém, například skládat mozaiku na mořskou stavbu v překližky nebo ze skleněných vláken formy.
Za něco ještě exkluzivní naše linka Viadurini design nabízí mobilní TV designové nádoby Adamantx® inovativní materiál, se kterým si můžete vytvořit jakýkoliv tvar, vytvářet objekty a projekty s unikátním designem.

Jedná se o kompozitní materiál získaný zpracováním pěny pokryté speciální pryskyřice, která je revoluci ve světě designu. Materiál, který pochází z ročníků, experimentování a technických laboratorních testů.

V našem internetovém obchodě najdete nábytek přináší vysoký designový TV a zvýhodněné ceny. Začněte hledat teď!

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a soubory cookie