Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Časopis moderního designu v kůži a oceli

Pokud máte rádi čtení, ale člověk nikdy neví, kam umístit všechny časopisy vybrat jeden z mnoha moderních časopisů modelů v našem internetovém obchodě. Díky šikovným stojanu časopis bude snazší nejen uklidit časopisy bychom chtěli přečíst, jak se mají doplněk dekorativní a funkční nábytek. Ve skutečnosti, díky materiálů a zvláštních tvarů, zvláštním stojanu jsou nepostradatelné, u pohovky nebo stolu v obývacím pokoji .

V našem internetovém obchodě najdete regály usní a vyrobené z naší kolekce Viadurini Leather Collection pro klasické a exkluzivní.

Máte-li raději moderní prostředí a máte rádi rafinované doplňky, můžete se bavit výběrem moderní design časopisu nejvhodnější ocel, kov nebo hliník. Zejména je časopis hlemýžď ​​v Idea Home kovu. Můžete si pohrát namísto mnoha barvách časopisu s klikatých čar reliéfní polyetylénu Viadurini Living Collection linky. Za nejromantičtější z časopisu stojanu Mabele růžové nebo smetanou, z písmen, bude moci jemně změkčit svůj život.

Tradičně, myslíme časopisu ze země, nejvíce obyčejný, ale jsou zde i nástěnná modely vyrobené k zavěšení nebo montáž na stěnu, možná méně krásný než verze podlahy, ale ideální pro ty, kteří s omezeným prostorem.

Časopis může být užitečné v obývacím pokoji, ale nejenom; ve studii, ložnice, kuchyně a koupelny. Někteří by dokonce mohlo desirare koupelna časopis rack? Mnozí čtu v tomto prostředí, ve chvílích odpočinku. Třeba tím, že má na módní časopisy, vývoje a nábytek, takže je vždy aktuální!

Bavte výběrem stojanu design nejlepších italských řemeslné značek v naší prodejně se slevou, na dotek půvabu do vašeho života.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a soubory cookie