Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Boudy pro psy a kočky uvnitř, made in Italy

Každý, kdo má psa pečuje o své zdraví. Náklonnost, pomazlení a pozornost jsou nezbytné, aby se žilo lépe štěně. Stejně důležité je vytvořit „exkluzivní prostor“, aby mohli odpočívat. V chovatelské stanici je to, co dává váš mazlíček útulné místečko, kde si můžete odpočinout v klidu.

Z těchto důvodů je doba výběru musíme vzít v úvahu několik faktorů:

Rozměry. Prvním faktorem je velikost psí boudy. Ve skutečnosti by to nemělo být příliš malá, ale ne příliš velký. Ve skutečnosti příliš mnoho prostoru může zabránit psa cítit v bezpečí, stejně jako ztráta tepla, a to zejména v zimě. Co je třeba udělat, aby určit správnou velikost? Je třeba zajistit, že pes je schopen postavit uvnitř boudy a odbočit na sebe. Pokud se jedná o štěně, musíte informovat o velikosti, která bude mít v dospělosti.

Materiálů. K výběru materiálu je třeba zvážit umístění chovatelské stanice, ať už externí nebo interní. V obchodě najdeme mnoho modelů z různých materiálů: dřeva, plastu nebo kovu ideální pro venkovní použití. Pro ty, kteří si chtějí udržet boudu uvnitř domu, můžete si vybrat měkký pelíšek, kůže, nebo uhlazenější kůže. V chovatelské stanici může být nahrazen košem nebo oploceném areálu v zahradě s jeho oblíbené předměty. Jistě je dřevo, co zajišťuje větší izolaci: to je v pohodě v létě a teplo v zimě. Ošetřené dřevo - s přírodními látkami - neškodí zdraví psa; To je také bez zápachu materiál, který lze snadno čistit. I když nevýhodou plastových nebo kovových CHS je to, že nejsou vhodné pro příliš vysokých teplotách, jakož i z kovu. V kovových chovatelských stanic, je dobré dát polštář nebo přikrývku, aby byly pohodlnější ..

Struktura. Vchod do chovné stanice může být přední nebo boční. Důležité je, že je dobře chráněn před povětrnostními prvků, jako je déšť, vítr .. Co se střechou, pokud je shozena umožňuje vodu jít dolů. Střešní okno umožňuje snadnou údržbu a čištění boudy. Struktura kotce je důležité, aby jak izolátor a zdvižena o 8 cm.
V našem internetovém obchodě najdete psí boudy pro psy / kočky opravdu elegantní. A ‚Wesly psí boudy pro psy a kočky lepené kůže, kompletně ručně italskými řemeslníky Masters. Má originální tvar, který se podobá mraku. Buďte kreativní a pak! Můžete si vybrat barvu chovatelské stanice, ale i polštáře, měkké a jsou k dispozici v mnoha pěkných fantazií.

Přizpůsobení kotce pro váš sen nekončí; Ve skutečnosti si můžete objednat boudu na velikosti vašeho výběru!

Díky této nádherné chovatelské stanice i naši věrní přátelé mohou nyní sofistikovanost a především vysokou kvalitu made in Italy!

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a soubory cookie