Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Venkovní závěsné osvětlení

Tato část věnovaná venkovnímu závěsnému osvětlení kombinuje to nejlepší z italského designu pro osvětlení vašeho venkovního prostoru.
Propracovaný design, který se perfektně mění mezi vintage a moderním stylem, každý z nich najde zahradní lampu vhodnou pro vaše potřeby.

Venkovní závěsná svítidla z mosazi, mědi a bílého skla, která vám dodají vintage nádech vaší verandě, nebo do zahrady, kde jste vytvořili útulný obývací pokoj. Vyrobeno pouze s jedním světlem, nebo se třemi světly, volba bude záviset na prostoru, který máte k dispozici.
Pro ty, kteří milují modernost, je lepší zvolit stropní svítidla ze sádry nebo cementu s válcovým nebo rovnoběžnostěnným tvarem a jsou ideální k tomu, aby v jednoduchém stylu dodávali světlo do venkovních prostor.
Pokud místo toho budete muset poskytnout smluvní prostředí a můžete dát prostor volné fantazii, zvolte návrhy značky Myyour. Měkké bílé mraky nebo nádherná kulatá světla s jedním nebo třemi světly s barvou marsala, která dodá nadčasovým elegancím vnějším prostorům.

Vyberte si venkovní závěsné osvětlení, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám, a pokud potřebujete více informací o některých produktech, kontaktujte nás. Naši pracovníci vám rádi pomohou s vaší konečnou volbou a zodpoví vaše obavy.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a soubory cookie