Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Originální Tiffany lampy: stropní svítidla, nástěnná svítidla, lustry, Tiffany stylu

Na Viadurini našel na prodej on-line desítky modelů stropní lampy, stojací lampy, stínítka, nástěnné lampy, noční lampy, lustry a Tiffany stylu lampy.

Zejména Viadurini nabízí dva typy Tiffany-styl lampy jak esteticky hodnotné.
Základní linie zaměřena na ty, kteří, aniž by si přeje připravit se na krásu těchto kusů, má těsný rozpočet.
Druhý řádek, na vysoké úrovni, blížící se původní Tiffany lampy, protože je vyroben s americkým původní sklo se vyznačuje vysokou pevností.

Vedle tradičních šablony s vysokým faktuře mohou najít více informací žárovky tvarovaný zvíře (motýl, vrabce, papoušek, sova, tučňák, žábu, tukan, atd), objekty, jako jsou majáky, živůtky a kostky Mondrian nebo Rubik styl.

Realizace tohoto typu žárovek vyžaduje hodně práce z uměleckého a konstrukčního hlediska az konstruktivního pohledu na složení skleněné mozaiky.
 

Historie Tiffany lampy

Mozaika z barevného skla lampy, lampy se běžně nazývá Tiffany, jsou jedním z nejznámějších symbolů takzvané „secese“, v sektoru domu a prostředí dekorace.

Tento styl, také známý jako Liberty v Itálii, viděl svého vrcholu v 20. letech před Spojených státech a později v Evropě.

Historicky, Tiffany lampy se narodili v roce 1800 z nápadu Louis Comfort Tiffany, syn slavnějšího Charles Lewis, spoluzakladatel proslulé Tiffany & Co. šperky společnosti

Louis, od věku 24 let, se začal zajímat o výrobě uměleckých předmětů ze skla, a pak založil v roce 1885 své vlastní společnosti, kde sklářství vymyslel způsob výroby opalescentního skla, takže rozsáhlé odkazy na ideály umění a hnutí řemesla byla založena v Anglii.

Mezi hlavní činnosti svých firem tam byla výroba glazované mozaiky, aktivita postupně rozšířila začíná přinášet celou řadu kusy nábytku.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a soubory cookie