Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Stropní světlo, moderního a vintage stylu

V této části našeho katalogu najdete nejlepší stropní světlo italského designu na prodej online.
Moderní stropní svítidla s vintage designem za zvýhodněné ceny výhradně pro vás.

Stropní světla pečlivě vybraná našimi pracovníky reprezentují různé styly, velikosti a barvy tak, aby vyhovovaly potřebám každého stylu nábytku vašeho domova.
Pro rustikální styl najdete bílá keramická stropní svítidla s malovanými výšivkami představujícími květiny nebo větvičky. Na druhou stranu dodáme retro vzhled, který připomíná průmyslový styl, na druhé straně nabízíme stropní svítidla s nastavitelnými reflektory různých tvarů a barev.
Pokud naopak milujete moderní design, nenechte si ujít zatahovací lampy určené k zapuštění do stropu, nebo originální tvary, které mohou mít křišťál se zlatými a stříbrnými povrchy slavné italské značky Selene.
Speciální funkce pro ty, kteří hledají něco originálního, jsou stropní svítidla vyrobená v terakotové toskánském stylu známou značkou Toscot. 100% vyrobený v Itálii, který vás překvapí.

Vyberte si stropní světlo, které nejlépe vyhovuje stylu vašeho domova. K dispozici je vyškolený personál, který vám pomůže při nákupu a zodpoví vaše dotazy nebo obavy. Pošlete nám e-mail na naši elektronickou poštovní adresu nebo nás kontaktujte telefonicky, náš personál Vám rád pomůže.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a soubory cookie