Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

mosazné lampy

Pro ty, kteří milují ročník, atmosféra 50 let .. připojit svůj obývací mosazné lampy bude tou správnou volbou! Silné rysy grafy a sférické prvky mosazné lampy jsou také ideální pro jednoho průmyslového a minimalistickém stylu. Vedle modelů v klasickém stylu, stejně jako modely z více moderních designů, jako jsou žárovky s niklem provedení a modelů v námořnickém stylu s jasnými odkazy na námořní světě.

L ‚Brass je materiál často používán dělat hodně nábytku, svítidel a světelný design; ale proč?
Mosaz je slitina mědi a zinku, které - díky svým vlastnostem, jako je například mechanická odolnost, barva, pružnost a tvárnost - je ideální materiál pro zpracování.

Viadurini nabízí nejlepší výběr lampy, nástěnná svítidla, suspenzí, stojacích lamp a osvětlovacích systémů mosazi z nejlepších společností, jako je světlo a Aldo Bernardi.
Modely Indoor lamp pro domů a pokojů, zahradních a venkovních modely perfektní pro veřejné prostory, verandy, lodžie a umístění v blízkosti moře.

Unikátní ve svém druhu, mosazné lampy jsou velmi pevné a trvanlivé, stejně jako má osobitý design. Dekorace, často ozdobit vnějšek svítidel, ať už ve světlých materiálů, jako je měď nebo stříbro, vytvořit skvělý vizuální kontrast efekt.

Tip pro čištění terakotové lampy, aby se zabránilo zahalování v průběhu času. Údržba mosazi normálně spočívá v jeho leštění a odstraňování prachu. Pro leštění, postačí jemně třít na povrchu měkký hadřík asciutto.Per odstranění nečistot, stačí použít měkký hadřík ponořenou v mýdlové vodě předat mosazi.

Zde můžete najít preferované řešení. Nezapomeňte, že pro jakékoliv pochybnosti jsme vám k dispozici. Bude nám potěšením, které vám pomohou vybrat mosazné lampy svých snů, ale také nějaký kus nábytku, který je pro vás to pravé!

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a soubory cookie