Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Mosazné světlo, made in Italy

V této sekci našich stránek bychom Vám rádi představili mosazné světlo.
Ideální volba pro ty, kteří milují vintage design a atmosféru 50. let. Ale nejen odvážné grafické prvky a kulové prvky mosazných lamp jsou také ideální pro průmyslový a minimální styl. Kromě klasických lamp jsou k dispozici modely s moderním designem, jako jsou niklové lampy a modely v námořním stylu s jasným odkazem na námořní svět.

Mosaz je velmi často používaným materiálem pro výrobu návrhářského osvětlení a lustrů, protože se jedná o slitinu mědi a zinku, která je díky svým vlastnostem, jako je mechanická pevnost, barva, flexibilita a tvárnost, dokonalým materiálem pro řemeslné zpracování.
Viadurini vám nabízí nejlepší výběr nástěnných svítidel, stropních svítidel, stojacích lamp a mosazných stolních lamp od nejlepších společností, jako jsou Il Fanale a Aldo Bernardi. Modely interiérových lamp pro domy a pokoje, zahradní a venkovní modely jsou ideální pro veřejná místa, arkády, lodžie a prostředí v blízkosti moře.
Unikátní ve svém druhu jsou mosazné lampy velmi pevné a odolné a mají nezaměnitelný design. Dekorace, často zdobené exteriérem lamp, pokud jsou v brilantních materiálech jako je měď nebo stříbro, vytvářejí kontrast velkého vizuálního efektu.

Špička pro čištění mosazných lamp, aby se zabránilo opacifikace v průběhu času. Údržba mosazi obvykle spočívá v leštění a odstraňování prachu. Pro leštění postačí jemně otřít měkký, suchý hadřík na povrchy. Chcete-li odstranit nečistoty, stačí použít měkký hadřík namočeným v mýdlu, aby se přes mosazi.
Nezapomeňte, že pro jakékoli otázky jste k dispozici. Bude nám potěšením pomoci vám vybrat si mosaznou lampu vašich snů.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a soubory cookie