Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Bezorgservice op de vloer en montage beschikbaar in heel Tsjechië
  • 0
  • 0

Abbey Wall Aldo Bernardi mosaz, antický měď, bílé sklo

Kód: ABBAZIAA
Kč 22.811,81

madein_italy

- +
Dodací lhůty
* 14 pracovních dní dodací lhůta se může zvýšit v případě, že položka není na skladě
Aldo Bernardi
Kontaktujte nás pro více nákupů, můžeme vám s velkou slevou!
Wall starožitný mosaz, měď a bílá sklo Abbey Aldo Bernardi, IP 43.

Abbey je k dispozici ve třech barevných variantách (antický mosaz, nikl, Rustikální Silver) a se dvěma různými typy útoků:
- jednotka s připojením pro standardní E27 žárovky - 70 W
- zařízení s útokem na kompaktní zářivka G24d-2 - 18 W

Žárovka není součástí dodávky
Abbey se nachází komplexní řada závěsné svítidlo a nástěnné jednotky, s růžicí, základní struktura reggi-Lité následně mosazi, reflektoru starožitný mědi a foukané sklo mléčně bílý lesklé barvy.
Rameno je vyrobena z mosazi.
Vedle klasické cílové antické mosazi jsou dva zajímavé nové povrchové úpravy, které zvyšují výrobní: elegantní nikl povrchovou úpravu a exkluzivní Rustikální stříbrném provedení.
Niklu povrch, pro svou vlastnost, dovoluje více bezohledného vložení těchto objektů, což je vhodné i pro ne nezbytně klasických prostředí.
Srubová Stříbro je místo toho jeden objekt a cenné, s přidanou hodnotou, danou použitím vrstvou stříbra nanesené na povrchu, jakož i následně ve věku.

Abbey je součástí série svítidel a jejich řešení, která inspirovaly a je určeno pro veřejná místa, konferenční místnosti, možnost práce a vnější.
Mosaz a měď, ve věku způsobem, který urychluje přirozené oxidaci těchto prvků, samozřejmě najít své místo v přítomnosti architektonických struktur jak v minulosti i moderní.

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie