Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Lampy v designu mědi a řemesla

Kdo by nechtěl útulný domov osvětleného v teplých tónech a zlatými odstíny? K dosažení tohoto cíle, je třeba pečlivě plánovat osvětlení. Design v Cu lampou je schopen obnovit ‚magickou atmosféru nás obalující v uvolnění několika nepřímých světlých odstínů intenzivní. Faktory, které jsou důležité pro rafinovaný a elegantní atmosféru. Od minimalistickým designem a průmyslových, měděné lampy, jsou dokonale integrovány do moderního prostředí, ale také v retro a vintage stylu.

Díky mědi, jeden z nejvíce trendy materiálů pro domácí osvětlení, lampy a lustry jsou vyrobeny tak, aby odpovídala s jakýmkoli pečlivém maloobchodním prostředí. Práce rukou, měděné lampy jsou exkluzivní doplňky vnitřní i venkovní.

Mědi, jeden z prvních kovů používaných lidmi, byla vždy snadno tvarované, zejména desky, které pak byly ohnuty a tvarovat do požadovaného tvaru.

Dokonce i dnes, měď je vynikající materiál pro vytváření objektů, a to díky své nekonečné možnosti zpracování jak čistém stavu je ve slitinách, jako je mosazi a bronzy.
Pro milovníky zeleně, to je zajímavé vědět, že se jedná o ekologický materiál a 100% recyklovatelný.

Zejména také v nuancích jeho barvu, měď se pohybuje od červené do hnědé až zelený: spolu se zlatem je jediný barevný kov.

Na Viadurini najdete katalog neustálého rozšiřování v provedení měď závěsných svítidel, podlahu, stůl, stěny, vytvořené rukou a vyrobené v Itálii od předních značek jako Aldo Bernardi a The Light . Pro podrobnější ověření na možné využití jednotlivých lampy (pokud z vnitřní a / nebo vnější) je vhodné ověřit údaje vykázané v listu produktu a zejména na krytí IP každého zařízení.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a soubory cookie