SLEVY AŽ 50%
zákaznický servis +39 0541.623760
Vozík
Domovská stránka > OSVĚTLENÍ > měděné lampy >

Lampy v designu mědi a řemesla

Upřesněte své hledání

Stránka 1 z 2:   1 2
Závěsná lampa řádek moeca antický měď
Made in Italy
Aldo Bernardi

Závěsná lampa řádek moeca antický měď

Kč 27.213,14
Lampa železnice, měď, keramika, mosaz
Made in Italy
Aldo Bernardi

Lampa železnice, měď, keramika, mosaz

Kč 29.101,50
Wall Nabucco, měď a mosaz antiqued, sklo
Made in Italy
Aldo Bernardi

Wall Nabucco, měď a mosaz antiqued, sklo

Kč 8.251,89
Stránka 1 z 2:   1 2
Kdo by nechtěl útulný domov osvětleného v teplých tónech a zlatými odstíny? K dosažení tohoto cíle, je třeba pečlivě plánovat osvětlení. Design v Cu lampou je schopen obnovit ‚magickou atmosféru nás obalující v uvolnění několika nepřímých světlých odstínů intenzivní. Faktory, které jsou důležité pro rafinovaný a elegantní atmosféru. Od minimalistickým designem a průmyslových, měděné lampy, jsou dokonale integrovány do moderního prostředí, ale také v retro a vintage stylu.

Díky mědi, jeden z nejvíce trendy materiálů pro domácí osvětlení, lampy a lustry jsou vyrobeny tak, aby odpovídala s jakýmkoli pečlivém maloobchodním prostředí. Práce rukou, měděné lampy jsou exkluzivní doplňky vnitřní i venkovní.

Mědi, jeden z prvních kovů používaných lidmi, byla vždy snadno tvarované, zejména desky, které pak byly ohnuty a tvarovat do požadovaného tvaru.

Dokonce i dnes, měď je vynikající materiál pro vytváření objektů, a to díky své nekonečné možnosti zpracování jak čistém stavu je ve slitinách, jako je mosazi a bronzy.
Pro milovníky zeleně, to je zajímavé vědět, že se jedná o ekologický materiál a 100% recyklovatelný.

Zejména také v nuancích jeho barvu, měď se pohybuje od červené do hnědé až zelený: spolu se zlatem je jediný barevný kov.

Na Viadurini najdete katalog neustálého rozšiřování v provedení měď závěsných svítidel, podlahu, stůl, stěny, vytvořené rukou a vyrobené v Itálii od předních značek jako Aldo Bernardi a The Light . Pro podrobnější ověření na možné využití jednotlivých lampy (pokud z vnitřní a / nebo vnější) je vhodné ověřit údaje vykázané v listu produktu a zejména na krytí IP každého zařízení.