Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Lampy v terakotové, vyrobeno v Itálii

Na Viadurini najít nejlepší Made in Italy s ohledem na ručně vyráběných hliněné lampy pro vnitřní, venkovní a zahrada vyrobené historických značek průmyslu jako TOSCOT , Ferroluce a Light .

Největší výběr v on-line prodeji s více než 100 modelů, včetně nášivka, nástěnné a stojací lampy, lustry, lampy, závěsná zapuštěných světel, zahradní lampy: všechny hodnotné produkty, které kombinují jedinečný styl s retro designem, ročník a moderní ,

Snaha modelovat zemi, fascinovala lidstvo už od starověku. A hlína, to je jeho produkt. Tvárná odolný, ale zároveň, že je materiál, který v kombinaci s vodou, lze uplatnit na modelovat a vytvořit požadované tvary.

Jakmile modelován jeden nebo více kombinací země, je nutné dokončit výrobní proces prostřednictvím pečení při teplotě 980- 990 ° C Vzhledem ke své stabilitě, odolnost proti stárnutí a lehkosti, která vděčí za své pórovitosti, jíl je nejrozšířenějším stavebním materiálem a nejen to.

Dnes, ve skutečnosti, hlína je také používáno značně k dosažení mnoho vybavení, včetně svých vlastních plavidel terakotových světel; romantické a rafinované doplňky, osvětlení nutností pro báječný.

Například TOSCOT je toskánské společnost se specializuje na výrobu ručně vyráběné ručně terakotových osvětlení produkty kombinovat toskánské tradici ručně odlévaných tvarů a dekorací od klasických až po moderní.

Žádný průmyslový výrobek nebo vyrobené v sérii, ale jedinečné kusy handmade v Toskánsku s použitím nejkvalitnějších materiálů a se zvláštním důrazem na univerzálnost a coordinability.
Péče o dekorace a povrchové úpravy dát konkrétní hodnotu. Tvůrčí výzkum, který je základem jejich realizace promění objektů do moderních nábytkových řešení.

Objevte kolekci terakotových lamp v toskánském stylu TOSCOT!

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a soubory cookie