Pro telefonické Tel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Zdi ke zdi ruční keramické srpku Bertha Ferroluce

Kód: BERTHA
Kč 4.777,78 Kč 5.937,70 -20%

madein_italy

Zobrazuje Dostupné Možnosti:

- +
Opatření
h. L. 11 cm x 51 cm x Sp.11 cm; Hmotnost 1,20 kg
Dodací lhůty
20 pracovních dní * Dodací lhůty se může zvýšit v případě, že výrobek není na skladě.
Ferroluce
Bertha keramický půlměsíc stěny ve tvaru zdi Ferroluce
Bertha je fantastické nástěnné světlo, ručně vyráběné v keramice kvalifikovanými řemeslníky v Itálii.
Má minimální a funkční design, charakterizovaný tvarem připomínajícím umyvadlo nebo půlměsíc, s elegantně vlnitými liniemi.
Zvláštnost této lampy spočívá ve zpracování její vnější povrchové úpravy, zdobené takovým způsobem, jako kdyby čas označil jeho cestu. Reprodukce eroze času v kombinaci s lesklými povrchy dodává této aplikaci tuto mimořádnou hodnotu.
Ideální pro prostředí s městským stylem a vintage příchutí. Bertha vytváří nepřímé a široké osvětlení, které dokáže vytvořit harmonický vizuální dopad dekorace na zeď.
Bertha je tvořena základním a elegantním designem, který zachovává základní použití a uklidňuje jemnou rovnováhu mezi tvary a tóny.
Malé detaily pro skvělý efekt se starožitnou chutí!
Lampa je k dispozici v různých provedeních. Zkontrolujte barevný graf a do příslušného pole zadejte požadovaný kód dokončení!

Poznámka: Žárovky nejsou součástí dodávky

DŮLEŽITÉ: Vzhledem k tomu, že povrch výrobku je kompletně ručně vyráběn, může výrobek ve srovnání s obrazem projít mírnými změnami tónu, což je rys, který podtrhuje jedinečnost každého jednotlivého výrobku.

Lampu lze doplnit speciálními žárovkami řady Ferroluce Retrò. Dostupné modely: Grace, Serenity, Natalia a Lily.

Informujeme naše zákazníky, že politika firemního návratu nemůže být aplikována na následující produkty, protože se jedná o řemeslné a jedinečné ručně vyráběné výrobky vyrobené na přání zákazníka. To znamená, že po zakoupení nemohou být vráceny.

Poslední zobrazené produkty