Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

keramické Svítidla

Domácí výzdoba je pěkné, když má vyjadřovat sami. A pro ty, s romantickou duší vytvoří roh osvětlené sladká v keramickém designu lampy.

Keramický je starobylá forma umění, snadno tvarovatelný materiál a trvanlivé pečené čas a velké kouzlo.
Keramický se obvykle skládá z různých materiálů, zejména jílů, ale i živce, křemičitý písek, oxidy železa, oxid hlinitý a křemen. Jíl je přírodní materiál. Těžený na březích řek a roklemi ve skutečnosti, že musí podstoupit proces čištění před zpracováním. Jeho plasticita umožňuje poté ji vytvarovat podle svých představ; ruce a soustružení jsou užitečnými nástroji. Jíl se zředí malým množstvím vody, je schopen vytvořit jakýkoli typ objektu. Jakmile se však zpracovat, předtím, než je pečený v pecích na více než 1000 ° stupňů, musí se vysuší až na 15 dní.

Keramické lampy, jedinečné svého druhu, jsou k dispozici v mnoha tvarech a velikostech: perforovaný, barevný, surové, obohacené o tkaniny dílů, umístěných vedle sebe s jinými materiály, jako je sklo nebo dřevo, aby se dosáhlo retro styl.

V našem e-commerce najdete v nejvyšší kvalitě keramických lamp, jako jsou modely Aldo Bernardi, výrobce, který nabízí keramické výbojky moderního designu a řemesel.
Technika používaná pro realizovat čáry I Lustri je to fúze svítit, obsahující vrstvu z těchto drahých kovů: 24 karátového zlata, 22 karátového platinu a obsah mědi 90%.

Osvětlit váš obývací vybrat z mnoha návrhů na Viadurini stolní lampy nebo keramický pozastavení; Šíření světla dávat do pokoje uvolněnou eleganci.

Překvapeni tím, že mnoho návrhů, s klasickým designem a moderní keramické lampy a zvolit model svých snů!

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a soubory cookie