Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Keramické svítidla, italský design

Tato sekce, která seskupuje keramické svítidla, je určena těm, kteří mají romantickou duši a milují klasický styl.
Keramika je prastará umělecká forma, snadno tvarovatelný materiál a jednou vypálená, odolná a ohromující.
Keramika se obvykle skládá z různých materiálů, zejména z jílu, ale také živce, křemičitého písku, oxidů železa, oxidu hlinitého a křemene.

Keramické lampy jsou k dispozici v mnoha tvarech a velikostech: keramické závěsné světlo z kovu a keramiky ve venkovském stylu, keramické stolní lampy v městském designovém reflektoru s nastavitelnými barvami a průmyslovými stropními lampami vyráběnými s barevnými čtvercovými tvary.
V našem e-commerce najdete keramické lampy té nejvyšší kvality, jako jsou modely Ferroluce, významný italský výrobce, který nabízí jedinečné a speciální lampy italského designu, které jsou ručně vyráběny kvalifikovanými řemeslníky.

Chcete-li osvětlit své bydlení, vyberte si z mnoha návrhů Viadurini, tyto keramické lampy rozšíří relaxační světlo, které dodá životnímu prostředí eleganci.
V případě pochybností nebo dotazů nás prosím kontaktujte na příslušném chatu nebo na naší e-mailové adrese, naši pracovníci Vám rádi pomohou během celého nákupního procesu, aby Váš online nákup byl rychlý a snadný.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a soubory cookie