Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

My Home Collection postele, stoly a křesla design-Viadurini

Moje domovská kolekce je mnohem víc než společnost, je to kus italské historie skládající se z mnoha rukou a mnoho myšlenek pokorných a vášnivých lidí pro jejich práci.
Její historie je historie řemeslného zpracování , láska k detailům a neustálý výzkum řešení, která dokonale vyhovují interiéru celého domu. Začínáme z obývacího prostoru, kde najdeme modulární pohovky , poltronicinu a stoly, díky nimž bude vaše obývací pokoj příjemně strávit ve večerních hodinách ve společnosti přátel. Příkladem Krásných stolů, inspirovaných tvarem kruhu, symbolem kontinuity a cyklickosti života, jsou vyrobeny v různých velikostech, aby vyhovovaly všem potřebám. Volbou je, zda chcete tyto tabulky žít společně nebo samostatně.
Pokud jde o místo pro spaní, najdete designové postele, jako je Bubble , vyhledávané pro svou jednoduchost, která vás doprovází nejen v jemných ramenách Morpheus, ale také udržuje společnost těm, kteří milují práci nebo čtení, aniž by se dostali z postele díky čelní desce s polštáři v peří.
Prvky nábytku s jedinečnými detaily a překvapivými materiály vytvářejí stále přítomný styl, který vzbudí emoce a umožňuje si představit a navrhnout soukromý svět v každé složce.
Každý produkt této společnosti je certifikován 100% v Itálii díky registraci společnosti v Národním registru italských výrobců.