Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Bezorgservice op de vloer en montage beschikbaar in heel Tsjechië
  • 0
  • 0

Motorizovaný otočné křeslo relaxační látka / kůže / umělé kůže Gemma

Kód: GEMMA
Kč 68.628,74

madein_italy

Zobrazuje Dostupné Možnosti:

- +
Opatření
L 73 x W 95 x H 118 cm
Dodací lhůty
15/20 pracovních dnů * dodací lhůta se může zvýšit v případě, že výrobek není skladem
Stile Relax
Motorizovaný otočné křeslo relaxační látka / kůže / faux kožené Gemma, made in Italy
Mechanický pro otočné židle jsou zcela navržena a vyrobena v Itálii. Systém je navržen tak, aby inovativní a moderní křeslo, které zaručuje veškerý komfort standardy, deska je vyrobena z oceli a zajišťuje stabilitu stejně tak, že moderní styl a design.
Mechanismus se dvěma motory je schopen generovat nezávislý pohyb opěradla vzhledem k stupačkou. Tento mechanismus, prostřednictvím nezávislého výběrem dvou pohybů, umožňuje získat různé kombinace relaxace.

Pozice Total Relax (čtení): Umožňuje celkovou relaxaci dosažení funkce čtení s plným otevřením zad, sedadla a opěrky nohou
TV nebo čtení pozice: opěradlo zůstává v perpenficolare polohy sedadla a podnožka otevře pro větší pohodlí pro nohy.

Možnosti:
Battery Kit:
Umožňuje použití židle v každém rohu domu, a to i od zásuvky. Baterie umožňuje 60 průměrné plných pracovních cyklů.

Kryty k dispozici:
Gemma křeslo je k dispozici v různých typů povlaku, rozdělených do různých kategorií v závislosti na ceně:
1) Kategorie A:
- odolný vůči znečištění tkaniny Savoy; Savoy je tkanina moderní koncepce, příjemná na dotek a velmi odolné proti opotřebení a oděru. Hlavním rysem této textilie je její celková nepropustnost pro vodu: je to ve skutečnosti gatantito jako „vodu odpuzující“. 89% polyester, 8% Nylon, 2% bavlna, 1% viskóza.
- odolný vůči znečištění tkaniny Ritz;    Ritz je příjemné na dotek tkaniny, zvoleného jako povlak pro tyto křesla díky své charakteristické odolností vůči opotřebení. Je to skvrna odolné textilie složená z 86% polyester, 14% polyamidu. Váha / tloušťka 490 gr / MTL.
2) Kategorie B:
- Faux America;   America je imitace kůže vyrobena ze 100% PU. Má hmotnost 460 gr / lm a je k dispozici v široké škále barev. Měkkost a pružnost jsou charakteristickými znaky této vrstvy a dělat to ideální pro nejvyhledávanějších modelů křeslech a zpracovány.
- Faux Luxor; Luxor je imitace kůže vyrobena ze 100% PU. Měkké na dotek, má hmotnost 460 g / m² a je k dispozici v široké škále barev. Mrobidezza a pružnost jsou vlastnosti, které odlišují tento typ povlaku a je vhodný pro speciální a sofistikované modely.
3) Kategorie Kůže: jemná kůže Morgan, 100% kůže.

Jak zvolit FINISH: dall'apposito vyberte rozbalovací nabídce kategorii qualle patří do požadovaného povlaku. Poté se zobrazí vzorníku vzhledem k výběru a ukazuje v poli, které vedle snímků vyrobených požadovaného barevného kódu.

VLASTNOSTI:
- Struktura:
dřevo pokryté vrstvou polyuretanu a kovových mechaniky.
- vložka: šetrný k životnímu prostředí polyuretanová pěna o různé hustotě, které jsou předmětem Dacron.
- kryt: kůže, faux kůže a barvení tkanin.
- Nohy: gramofon metal.

Snadno židle této řady budou s kompletní návod k použití, certifikaci dle norem EU, výrobek a záruční podporu pro zákazníky.

Italský výrobce
Tento článek je vyroben italskou společností specializující se na výrobu křesla, masážní židle a křesla alzapersona,   navržena tak, aby zajistila kvalitní psycho-fyzickou pohodu s dokonalou směs c ompetenze technologie, řemeslného zpracování a smysl pro design a moderní formy. Výběrem výrobek této firmy, máte jistotu, a to nejen získat 100% italské a zaručit, ale také technické a funkční systém, který integruje a rozšiřuje díky řadě mechanických řešení, možností výběru modelů a velikostí s celou řadou látek a povrchových úprav. Ve skutečnosti, různé úpravy jsou možné, aby se dosáhlo skutečné křesla na míru navrženy a vyrobeny s ohledem na každou potřebu a každý požadavek.
kvalita
Techničtí odborníci, kteří aktualizovat a neustále inovovat své schopnosti, a zruční řemeslníci, hluboké znalosti materiálů a výrobních postupů zajištěno, že produkty jsou vyrobeny s maximální péčí a jsou technologicky vyspělé.
zpracování
Specializovaný personál v čalouněného nábytku průmyslu schopni navrhnout a sestavit židle a technici, kteří mají specifické odborné znalosti v oblasti navrhování sofistikovaných mechanismů, které umožňují výrobu křesla, masážní židle a křesla alzapersona. Dlouhá zkušenost a pozornost moderním designem zajišťuje relace Jedinečnost a všestrannost, které dělají kusy nábytku, které mohou být začleněny do různých domácích prostředích.
technologie
Vyvinuté mechanismy nabízejí více funkcí a možnost být umístěny ve specifických oblastech sezení a umožňují sestavit relaxační křesla, masážní křesla a židle alzapersona, které mají možnosti, aby vyhovovaly potřebám každého zákazníka.
Mechanismy na jeden nebo dva motory pohybu stupátka a zadní střídavě autonomní nebo nezávislí, funkce zvedání, alzapersona zařízením, které umožňuje snadné zaujmout vzpřímenou polohu, vibromassage pro příjemný distribuované vliv na záda, sedák a stupačka, automatická nebo motorizovaný pohyb, jsou tyto možnosti a kombinace vyvinut: harmonické množina řešení pro splnění jakýkoliv typ požadavku.

Poslední zobrazené produkty

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie