Pro telefonické Tel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Moderní dřevěná Tray square slonové kosti a bambusu zpracovává L38xP38xH7cm Lory

Kód: LORY AVORIO PICCOLO
Kč 11.046,88 Kč 14.913,29 -26%
- +
Materiál
dřeva a bambusu
Opatření
L.38 x P.38 cm x H.7
Barva
slonová kost
Dodací lhůty
7 dní dodací lhůta se může zvýšit v případě, že výrobek není skladem
Viadurini Living
Moderní dřevěná Tray square slonové kosti a bambusu zpracovává L38xP38xH7cm Lory
Elegance, styl a design ke stolu? Zvolit Tris zásobník. Dobře nastavit tabulky má své kouzlo a dělá každé jídlo speciál. Hodina večeře je obvykle jeden z mála okamžiků, během dne, kde najdete celou rodinu pohromadě. Chcete-li maximalizovat této příležitosti tak důležité, což je ještě více zvláštní, že je důležité, aby na nádobí tabulky příjemné na pohled, ale zároveň funkční.
Zásobník je vynikajícím příkladem je nadčasové linii a mohou být použity k mnoha účelům. To má typický italský design a vyznačuje se střízlivý, ale rafinované. Adoperatelo sloužit omáčky nalít do speciálních misek nebo vést k Diners Cocotte obsahující vynikající soufflé stále horká a připravené k jídlu. Tento zásobník se používá také sloužit různé kontejnery koření přímo na stole nejsou přímo obohatit potraviny s příchutí, že ne každý mohly zaujmout. Tris přihrádka je elegantní dárek pro všechny, kteří mají rádi vkusné detaily, které vždy dělají rozdíl.

producent
Tento výrobek je součástí kolekce vyrobené z pečlivého stylista estetiky a výzkum, jehož cílem je kombinovat nadčasovou eleganci, noblesním prostředí a vyváženost tvarů a barev. Návrhy se pohybují od nábytku do ložnice, obývacího prostoru, tabulek a konzolí až po osvětlení. Styl je nezaměnitelný: luxus, elegance, pohodlí, linearita a zvláštní pozornost k jedinečnosti a exkluzivity projektu. Zpracování se provádí pomocí první kvalitní materiály, pečlivě vybraných a pomocí přesných postupů řezání a obrábění. Od klasických až po moderní minimalistický styl, tato sbírka zařízení umožňuje přání a touhy každého zákazníka, při respektování kontext, ve kterém jsou zahrnuty tyto zařízení a doplňky.

Poslední zobrazené produkty