Moderní designový koberec do obývacího pokoje se vzorem v bambusovém hedvábí a vlně - Laptos

  • Kód: LAPTOS
Kč 133789,11 Kč 167236,39 -20%
Zakoupením tohoto produktu získáte
18dílná sada křišťálových sklenic
Sada 18 křišťálových sklenic vyrobená v Itálii - Luxuryglass25
Materiál 60% bambusové hedvábí, 40% vlna
Dodací lhůty 15denní produkt k dispozici skladem, 8/10 týdnů produkt není k dispozici
Délka (cm) 250
Hloubka (cm) 300
Výška (cm) 0,1

Ručně vázaný koberec moderního designu z bambusového hedvábí a vlny.

Koberec je bezpochyby dokonalým kusem nábytku, který dává místnosti charakter a osobnost, a lze jej použít k vyplnění prostoru nebo jednodušeji k transformaci prostředí, které je pohodlnější a vytváří příjemnou a příjemnou atmosféru, která dokáže v sobě spojit krásu, design a funkčnost. Právě z tohoto důvodu je nutné, aby výběr byl prováděn pečlivě s přihlédnutím k prvkům, jako jsou materiály, velikosti, barvy a proporce.

Tento koberec je dokonalým řešením, které kombinuje všechny základní aspekty spojené s tímto typem produktu, a tak dokáže dokončit vybavení místnosti elegancí a nádherným moderním designem . Tato položka je vyrobena z bambusového hedvábí a vlny a je ručně vázána odbornými tkalci, kteří denně vyrobí až 10 000 uzlů. Použitá technika je nepochybně nejsložitější a nejsložitější a vysoká intenzita uzlů spolu s dlouhou dobou výroby znamená, že kvalita koberce je extrémně vysoká.

Složení : 60% bambusové hedvábí, 40% vlna
Velikost : L 250 x P 300 cm

Dostupné barvy :
  • šedá a indigo;
  • zelená a slonová kost.
Údržba a čištění : k odstranění přebytečných chloupků typických pro nové koberce se doporučuje používat prvních několik týdnů vysavač. V případě skvrn je osušte pomocí absorpčního papíru a po zaschnutí skvrny odstraňte vodou a neutrálním mýdlem. Vyhněte se drhnutí povrchu, protože by to mohlo způsobit erozi koberců.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter
  • Aicel
  • Confindustria
  • Sectigo
  • Sonosicuro