Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Moderní design Teplovodní radiátor Woodstyle s dřevěným krytem

Kód: WOODSTYLE
Kč 61.657,98 Kč 92.500,20 -33%
včetně DPH

madein_italy


- +
Dodací lhůty
20/25 pracovních dnů
Záruka
2 roky
Vlastní
Tuto položku lze přizpůsobit. Další informace: info@viadurini.cz
Xò by Metalform Design esclusiva Viadurini
Moderní design Teplovodní radiátor Woodstyle s dřevěným krytem
JAK VYBRAT DESIGNOVÝ RADIÁTOR PODLE MĚŘENÍ VAŠEHO POKOJE
MĚŘENÉ MĚŘIDLA * POŽADOVANÝ VÝKON (Watt) **
6 m² 520 W
10 m² 870 W
12 m² 1045 W
20 m² 1739 W
30 m² 2609 W
50 m² 4347 W

* údaje byly zpracovány s ohledem na výšku místnosti 2,70 m.
** poskytnuté údaje jsou čistě teoretické a mohou se lišit v závislosti na konstrukci a environmentálních charakteristikách budovy. Pro další informace kontaktujte technika.

Horkovodní radiátor s krytem z pravého dřeva. Radiátor Woodstyle bude vypadat skvěle, ať už se rozhodnete umístit kdekoli, od rustikálních a retro stylizovaných pokojů po modernější. Vyrobeno z nejkvalitnějších italských materiálů, Woodstyle se vyznačuje vzácným ručním svařováním. Na požádání můžete přizpůsobit svůj radiátor pomocí sady chromoterapie s dálkově ovládanou rychlostí a jasem. K dispozici jsou různé velikosti; Vyberte si ten nejlepší, který vyhovuje vašim potřebám!
Vertikální verze s možnou horizontální instalací.

Materiály:
  • Dřevěný kryt
  • Skrytý ocelový chladič

Vezměte prosím na vědomí, že všechny ventily, včetně uzavíracího ventilu, nejsou zahrnuty v ceně. Pokud si je chcete koupit, požádejte o cenovou nabídku a pošlete e-mail na adresu info@viadurini.co.uk

CROMOTERAPIE : Barvy pomáhají tělu a mysli při hledání jejich přirozené rovnováhy. Každá barva je spojena se specifickými psychickými a duchovními vlastnostmi a má zvláštní účinek na naše tělo.

Červená : Je to perfektní barva pro ty, kteří potřebují teplo, intenzitu a živost.
Modrá : Uvolňuje, inspiruje a zprostředkuje pocit klidu a klidu.
Fialová : Barva energie.
Žlutá : Barva slunce a vitality.
Oranžová : Oranžová je teplá barva a vyjadřuje klid, nadšení a štěstí.
Zelená : Barva přírody, života, čerstvosti a zbroje.

Pokud chcete do svého radiátoru přidat soupravu Chromoterapie, která zahrnuje dálkově ovládanou intenzitu a rychlost, pošlete e-mail a požádejte o cenovou nabídku na adrese info@viadurini.co.uk

POZOR! Každý model lze bez dalších zásahů namontovat na již existující systémy. Díky Viadurini je „přizpůsobení“ novým heslem! Pokud máte zájem o zakázkový radiátor, pošlete e-mail a požádejte o cenovou nabídku na adrese info@viadurini.co.uk

TECHNICKÁ RADA : Abyste udrželi chladič v nejlepším stavu, doporučujeme vám během instalace namontovat všechny ventily pomocí teflonové pásky místo konopí.

Společnost Viadurini s potěšením oznamuje lauch nové kolekce Design Radiators. Design Radiators je výsledkem spolupráce mezi společností Viadurini a jednou z nejvýznamnějších italských společností, která se může pochlubit více než 30 lety zkušeností.
Místo setkávání mezi původní italskou tradicí a mezinárodním úspěchem Viadurini dává zrod 33 kolekcí, které jsou k dispozici ve více než 100 různých variantách. Tato nová kolekce otřese lineárními rysy klasických radiátorů a nabízí originální produkty, které vylepšují a zdobí jakoukoli místnost a jakýkoli prostor. Kolekce inspiruje současné umění a poslední evropské trendy. A co materiály? Používají se pouze nejkvalitnější italské materiály.
Díky této kolekci je díky této kolekci možná vysoká úroveň přizpůsobení. Radiátory se konečně přizpůsobí vám!
Barvy, vzory a velikosti lze přizpůsobit. Kromě toho jsou všechny produkty z kolekce Design Radiators k dispozici se zvýšeným výkonem ve srovnání se standardními radiátory. Více vody cirkuluje a naše radiátory vydávají více tepla než běžné radiátory. Jejich výkon se pohybuje od 500 W do 2 400 W. Vzhledem k tomu, že jsou mimořádně univerzální, představují nejlepší designová řešení pro velké prostory.

Poslední zobrazené produkty