Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Bezorgservice op de vloer en montage beschikbaar in heel Tsjechië
  • 0
  • 0

Mobilní kontejner 2 oddíly Vyrobeno v Itálii, L360 x H560 mm, Adelia

Kód: ADELIA2SC
Kč 19.000,97

madein_italy

- +
Opatření
L360x 560xP H 400 mm
Dodací lhůty
* 3 týdny dodací lhůta se může lišit v případě, že výrobky nejsou na skladě.
Hmotnost produktu
26 kg
Vlastní
Tuto položku lze přizpůsobit. Další informace: info@viadurini.cz
Viadurini Collezione Bagno
Mobilní kontejner 2 oddíly made in Italy, L360xh.560 mm, Adelia
Tyto za den prvky této řady jsou zcela vyrobeny z 8 mm tlusté sklo. Na zadním panelu je v zrcadle. Tenká skleněná deska zpracována s 45 ° křižovatek je svařena tepelným procesem, který činí extrémně elegantní a objem téměř neznatelný.
Adelia je k dispozici v čirém skle nebo bronzu barevného nebo tónované.

Výrobce Made in Italy
Produkty této kolekce byla vyrobena společností, která se opírá o „síle zkušenosti“; Zkušenosti pěstuje v polovině výzkumu století o materiálech, zpracování technikami, nejúčinnějších úspěchů a estetické řešení. Ale společnost se může pochlubit také zkušenosti získané v historii míst, Toskánsko, krásná země bohaté na středověkých a renesančních zámků, vily, objednal krajiny polí a lesů, kde je růst a rozvoj průmyslu dali všechny " celé území vedoucí role a nové tváře, a to jak sociálně, ekonomicky a kulturně. V této souvislosti jsme vyvinuli cestu zaměřený na vývoj trendů a vnitřní plánování, posílený o obchodní a distribuční strategie.
Design, flexibilita a pozornost k detailu jsou klíčová slova pro realizaci vybavení: Zrcadlo do koupelny, světlé zrcadla, nábytek kontejneru a sloupy navrženy tak, aby v koupelně funkční prostředí, ale ve velkém stylu.
Vždy v souladu s dobou, tato společnost poskytuje kvalitní produkce s kolekcemi, které vědí, jak reagovat na různorodé potřeby svých zákazníků z hlediska funkčnosti, estetiky a poměru kvalita / cena. O shodě s evropským standardům a v materiálech používaných v různých fázích zpracování výrobku a se zárukou výrobního řetězce na 100% vyrobené v Itálii.

Poslední zobrazené produkty

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie