Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Linea Tre

Linea Tre je nepochybně výjimečná značka designu Made in Italy v oblasti koupelnového nábytku .
Společnost byla založena v roce 1983 Fernandem Bertim a navzdory jeho mladému věku se okamžitě stala prvním z italských značek zabývajících se nábytkem v koupelně.

Výzkum a inovace byly vždy centrem vývoje této značky. Touha být vždy aktualizována o nejmodernějších výrobních technikách a kvalitě materiálů umožnila této společnosti vytvořit v tomto panoramatu koupelnový nábytek jako výrobky charakterizované originalitou a kreativitou .

Klasický styl, který nikdy neztratí svou originalitu, je klíčové slovo v této sbírce kompozic, díky níž bude vaše koupelna elegantní a rafinované . Kromě toho vysoká kvalita materiálů nebude zradit vaše očekávání. Principy dřeva a mramorových materiálů těchto kompozic se spojují v dokonalé harmonické hře.

Nechte se zvednout složitostí této sbírky, jako je koupelnová kompozice Touche, v níž slepé linie vyražených dekorací umyvadlové skříňky vyrobené z překližky s MDF a pryskyřicí a elegantní mosazné rukojeti dobře harmonizují s mramorovým vrcholem Eperador , Koupelnový nábytek s důrazem na každý detail, který vám dává nadčasový klasický dotek do vašeho domova.

Pokud se naopak chcete odvážit, nenechte si ujít Quadrò koupelnové kompozice, ve kterých je heslem originál!
V těchto kompozicích je nábytek a předměty, které je tvoří, uzavřeny v elegantním rámu s více či méně komplikovanými dekoracemi. Dokonalé, pokud chcete kompozici s jediným umyvadlem, ale také přizpůsobitelný pro dvojité umyvadlo. Skutečnou perlou, aby vaše koupelna nádherným zdrojem světla a elegancí.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a soubory cookie