Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Bezorgservice op de vloer en montage beschikbaar in heel Tsjechië
  • 0
  • 0

Kulatý stůl Bonaldo Mass Table v masivním dubovém dřevě vyrobeném v Itálii

Kód: MASS TABLE ROVERE
Kč 109.262,07

madein_italy

Služby spojené s produktem

- +
Materiál
dřeva a kovu
Dodací lhůty
30 dní
Bonaldo
Kruhový designový stůl z masivního dubového dřeva vyrobený v Mass Mass Table
Převrácení tradičního vztahu mezi základnou a podlahou: Masový stůl, který navrhl Alain Gilles k oslavám osmnáctého narozenin Bonalda, má základnu charakterizovanou formální lehkostí, která trochu připomíná viktoriánskou krinolinu a trochu trojrozměrný drátový rám. Plán zaujímá vizuální prostor se silnou estetickou osobností.

Původní pevný kulatý stůl charakterizovaný základnou v matném měděném kovovém provedení a masivním vrcholem v antracitově šedém kartáčovaném dubu o tloušťce 40 mm.
K dispozici ve čtyřech velikostech:
- H 75 Ø 140 cm,
- H 75 Ø 160 cm,
- H 75 Ø 180 cm.

POZNÁMKA: Nehýbejte se ani nezvedejte výrobek tak, že ho pohltíte na podlahu jak při montáži, tak během používání samotného výrobku.
Vzhledem k zvláštnímu tvaru základny a povaze použitých materiálů doporučujeme umístit základnu stolu do konečného sedadla a poté pokračovat v následné montáži.

Vzhledem k tomu, že tyto položky jsou ručně vyráběny v Itálii, je možné požadovat přizpůsobené projekty z hlediska velikostí, povrchů a tvarů. Pro informace a odhady napište na adresu clienti@viadurini.it.
Tým odborníků je k dispozici, aby vám dal svůj exkluzivní projekt.

Poslední zobrazené produkty

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie