Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Křeslo alzapersona relaxační 2 faux kožené motory vyrobené v Itálii Aries

Kód: ARIETE
Chcete vlastní citát?

madein_italy

Viadurini Collezione Living
Křeslo alzapersona relaxační 2 faux kožené motory vyrobené v Itálii Aries
Aries relax křeslo, jedinečný a pohodlný mechanismus se dvěma motory, které jsou schopny generovat nezávislý pohyb opěradla vzhledem k stupačkou. Tento mechanismus, prostřednictvím nezávislého výběrem dvou pohybů, umožňuje získat různé kombinace relaxace.
Kromě mechanických relaxačních funkcí Beran křeslo přichází s praktickým zvedacího systému, který je významnou pomoc, zejména pro osoby s omezenou pohyblivostí a umožňuje přístup k různým funkcím:
- první krok: stisknutím tlačítka na dálkovém výtahu židle otáčí dopředu, sedadlo naklání, až se dosáhne požadované polohy (například přiblížit na stůl, atd.)
- druhý krok: pokračování v dopředném otáčení vždy stiskem tlačítka na dálkovém ovladači, sedadlo sklopí úplně, a zároveň předseda zdvihne nad zem a tím podpořit pozvedá osoby.

Beran židle má úzká šířka vede k úspoře prostoru (méně než 80 cm). Aby bylo možné ‚přístup v každé místnosti v domě z pohodlí. V tomto případě doporučujeme verzi s kolečkových sistem.

Všechny židle této řady jsou vybaveny dálkovým ovládáním, které představuje praktický intuitivní porotu pro ovládání pohybu v požadované poloze a jsou klasifikovány zařízeními Lékaři třídy 1 v souladu s normami požadovanými evropskými směrnicemi 93/42 / EEC. Kvalita Medical Device Class 1 a jejich CE umožňuje těžit z daňového odpočtu nákladů na lékařskou péči (čl. 15, odstavec 1, písmeno c o daních z příjmů). Výdaje vzniklé při nákupu produktů s Dispostivio sanitární lékař může být odečtena jako léčebných výloh za částku rovnající se 19%.

Mechanická konstrukce made in Italy: všechny mechanické a motory jsou zcela vyrobeny v Itálii a CE-označena v souladu s platnými evropskými právními předpisy a za doprovodu certifikací. Verze výtah se vyznačují výjimečnou zvedací účinnosti: spolehlivost massma, tichý provoz, vysoká mechanická stabilita a nosnost do 120 kg.

Židle je vybavena d ‚uživatelské příručce, certifikace podle norem EU, výrobek a záruční list.
Řemeslo Realizace tohoto článku umožňuje personalizaci připouštění: požádat o odhad clienti@viadurini.it.

Možnosti:

- válec kit systém:
systém zdvih pedálu umístěn ve spodní části opěradla; lehkým tlakem na pedál umožňuje zvedací systém židle na kolečkách a umožňuje snadno přesunout do kterékoli místnosti v domě i se osoba sedící.

- Battery Kit: na vyžádání, každá židle lze realizovat pomocí bateriového napájení systému, který vám umožní ovládat wirelles křeslo tedy bez přímo zapojena do síťové kabely AC, například, může být umístěna ve středu domu / pokoj bez l ' zábrana dráty, kabely nebo potřebě zásuvek v blízkosti. Dále jen ‚Životnost baterie je asi 8,7 hodiny.

- protiváha kit: praktické látkové vložky kit z omyvatelného bavlny, snadno-line a vytáhněte; Chrání před nečistotami, prachem a skvrnami, opěradla, područek, sedák a nohy.

- Seat zdraví paměťové pěny: Beran může být obohacen vrstvou 30mm jednoho materiálu a pohodlné „leknín“. Leknín sídlo naší židle Aries nabízí maximální pohodlí, přizpůsobení dokonale karoserie každého člověka. Je to zcela přirozené a nemá žádné kontraindikace evitndo otlaků způsobených konstantní poloze vsedě.

Italský výrobce
Tento výrobek je vyroben s ‚italskou společnost, která přes třicet let vyrábějící nábytek navržený s cílem zajistit maximální komfort a pohodu. Mezi top čalouněných postelí s vyrobenými obaly, alzapersona křesel a výtah, pohovky a další. Každý objekt není jen jednoduché dekorace, ale je to skutečný život partnera. Od roku 1982 se firma je lídrem ve výrobě čalouněného nábytku, a to jak pro bydlení, tak k ložnici. Známý po celém světě pro své vysoce kvalitní produkty, péče o svého domu a také vás. Každý výrobek je určen pro vaše potřeby.

Umění personifikaci: Ke každému kusu nábytku. Možnost vybrat si ze široké škály řešení, kombinovat je dohromady a vytvořit nejvhodnější vybavení pro vás.

Péče o tuto práci: starat, obětavost a kvalita je vždy ve středu produkční společnosti. Expert ruce práce po ruce pro vás. Kousek po kousku produkty rýsovat. Každý zatáčky, každý steh, každý doplněk je vyroben s důrazem na detail. Ruční práce obrábění obohacování výrobky s nádechem italského stylu, který z nich dělá zvláštní a jedinečné náš nábytek. Odborní řemeslníci a zavedené návrháři dát dohromady své znalosti nést vše, co potřebujete.
Výrobek výhradně italsky. Z kvalifikovaných pracovních sil v každém detailu, společnost zvyšuje „made in Italy“ Díky svým zkušenostem a jejích produktů.

Poslední zobrazené produkty

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie