Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Vázy navrhnout WC

Aby poskytl funkční koupelnového designu, nelze přehlédnout toaletu vázy návrhu. V keramické bílé, šampaňské nebo barevné jsou základem pro stylový a roztomilé koupelny. V naší rozsáhlé výběr on-line obchod z nejlepších značek jako Pozzi Ginori a Ideal Standard.

Váza WC, běžně nazývaná neformálně a voda, je zdravotnický prostředek, sestávající z nádoby, obecně v keramiky. Spolu s bidetem je indikována, pokud jde o koupelnového sanitární nejmenšího smyslu italského stylu koupelny. Ve většině jiných západních zemích šíření trend Bidet je na vzestupu

Voda může být rozlišeny podle typu instalace v:
  • závěsné nádoby, zcela oddělen od podlahy s zásuvky
  • stěna nádoby, jinak známý jako pisoáry
  • podlahové vázy s podstavci, s odtokem, s normalizované výšky
Vázy WC od podlahy nainstalován bez problémů kdekoli. Pro snadnou údržbu jsou doporučeny kompaktní modely, hladké, bez viditelného hardware nebo zahloubení. Záchodové s přeloženým výfuku dokonale zapadá do stávajícího zařízení.

WC závěsné koše na druhé straně, jsou použitelné pro přizpůsobené koupelny, protože jste také nainstalovat nestandardní výšky. Pro lepší těsnění, je vhodné zahustit zeď deset centimetrů, aby bylo zajištěno řádné podporu.

Nápad pro ty, kteří chtějí skrýt zdraví; nemůžete koupit tzv Monoblok keramické systémy, které pojmou toaletou, bidetem a mají více kohoutků, zavěšené na zadním profilem, letadlo klapka, která definitivně uzavřena, kus stává praktickou lavička.

spotřeba vody

Oční spotřeby: wc poslední generace nádob jsou vybaveny nejmodernějšími vypouštění vybaveny zařízeními, které snižují přívod vody do každé oplachování v průměru 4 litry proti obvyklým 6 litrů.

Pro ty, kteří stále chodí komfortní jízdu nejvíc Váza WC s pomalým uzavření, aby se zabránilo neočekávaným otřesům. Chcete-li přizpůsobit toalety si můžete vybrat mezi mnoha modelů víček v tolika různých odstínů a různých konstrukčních materiálů, jako je dřevo, plast, keramika, různé odstíny a různých dekorací.

Objevit všechny produkty v našem obchodě on-line a vybrat váza WC vhodné pro váš koupelnového designu za nejlepší cenu!