Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

umyvadla Betacryl

Akrylový kámen BETACRYL® je krásný ideálním materiálem pro výrobu nábytku pro kuchyně a koupelny dokonalé v každém detailu. Tento materiál je pevný povrch, který se skládá přibližně dvě třetiny hydroxidu hlinitého a jedné třetí akrylové pryskyřice a přírodní pigmenty.

Charakteristiky pevný povrch, aby mohla být použita pro mnoho použití, a to jak v komerční a rezidenční, námořní a lékařské nemocnice.

Materiál skutečnost může být také vložen do projektů z velmi složité konstrukce, nebo v aplikacích, kde funkčnost a spolehlivost v provozu. Lze jej použít horizontálně i vertikálně vytvořit estetické efekty průsvitnosti studoval v kombinaci s přírodními i umělými osvětlovacích systémů.

Konkrétní postup umožňuje bezešvé nepostřehnutelné vytváření formulářů dokonalý design, který ponechává dostatek prostoru pro fantazii návrhářů.

‚L‘ hydroxid hlinitý E, který dává výrobku vynikající mechanickou pevnost, zatímco vysoce kvalitní akrylové pryskyřice znamená, že výrobky jsou hygienické a vhodné pro kontakt s potravinami, odolnost proti vodě a barevnou stálost v čase.

Přestože Corian je jedním z nejoblíbenějších akrylových materiálů pro nábytek designovou koupelnou se Betaclyl kámen je pro lidi, kteří chtějí víc. Je to opravdu hodí k vytvoření umyvadla a umyvadla, sprchy a vany nejnovější trendy v koupelně.

Výlučnosti a předností tohoto kamene v kombinaci s tažnost jejího zpracování vytváří ideální designové produkty i pro lodní a námořní dekor, ale také si uvědomit, konstrukce objektů, jako jsou stoly, knihovny, d ‚nábytku a osvětlení objektů doplňky.

V této sekci najdete ty nejlepší Volně stojící umyvadlo k zemi, ale i prodejní pult umyvadlo kulaté, čtvercové, obdélníkové, elipsovitého tvaru pevné povrchové Betacryl a celkové bílé. Klikatý a základní rysy těchto jedinečných ručně vyráběných modelů vyrobených výhradně v Itálii, která vás ohromí svou absolutní čistoty.