Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

dřevo Dřezy

Dřevo, elegantní a univerzální materiál se používá stále častěji k vybavení domácnosti dělat příjemné prostředí. Dřevo se šíří stále více i jako materiál pro koupelnový nábytek, včetně umyvadel a umyvadel. Ale jeden může požádat dřevěný umyvadlo bude deformovat s časem?
V žádném případě, to je kvalitní zpracovaný specificky klesat. Ve skutečnosti je hygroskopický dřevo, nebo jinými slovy, schopné absorbovat vodu a potom se deformovat. Díky použití odolnějších esencí, nicméně, a použití procedur schopných vodotěsnými povrchy, dřevo se používá s úspěchem dosáhnout trend návrhář umyvadla vyrobené trvat v čase.

Dřevěná konstrukce umyvadlo boří tradiční keramické umyvadlo pravidla, navrhuje strukturu žil od přirozený šarm, které vytvářejí přirozenou atmosféru a příjemně relaxovat. Není náhoda, že finské sauny jsou vyrobeny ze dřeva.

Také mnoho z designových dřevěných umyvadel se nacházejí na Viadurini jsou ručně vyráběné, a proto jsou unikátní a exkluzivní, protože není vhodný pro sériovou výrobu.

V našem internetovém obchodě si můžete vybrat exkluzivní dřevěné umyvadlo všestrannou podporu, obdélníkový nebo dokonce v původní podobě v dýhovaného bambusového dřeva, týkového dřeva a látky.

Tip na údržbu? Čisté pouze s vodou, nepoužívat bělící prášek nebo čisticí prostředky, které chimici.Tutti dřeva v katalogu jsou vyrobeny z masivního dřeva, takže se neboj jakékoliv oděru.

Shrneme-li dřevěné sicuramenti dřezy jsou vhodné pro vnitřní prostředí, jako jsou koupelny, nabízí mnoho výhod, včetně poměru kvalita / cena vynikající a jsou funkční, design, odolné, šetrné k životnímu prostředí, offrrono přirozeným šarmem a jsou vyrobeny vydržet.

Na viadurini pak jste našli především dva druhy dřeva umyvadla:
  • jedinečné kusy není hmota vyřezávané ze dřeva
  • kulatá umyvadla v laťovkového bambus, teak, fosilního dřeva (druhý podobný kameni)