Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

suspendovány barevné umyvadla, a jako nosného sloupku

Pro krásné koupelně, rafinovaný stejně jako zbytek domu, nemůže chybět barevné provedení dřezu! Dřez se stává design příslušenství, pokud vybírány s péčí, že je v souladu s životním prostředím. Barevné keramické umyvadlo je dobrá výběr designu, protože se dosahuje tenkých vrstev pro vytvoření čisté a elegantní formy.

Keramické alternativy Platné jsou kamenné mísy, které nabízejí odstíny přispívajících k přírodě, zatímco ti, kteří chtějí jiný než tradiční bílé může obrátit na umyvadla v pryskyřici a barevného skla jsou k dispozici v oranžová, zelená, žlutá, modrá, fialová, červená, černá světlé barvy. Kategorie A ještě více originální a snažil se skládá z umyvadel v Adamantx® že kromě speciálního materiálu, u klidnějších odstíny tendenci béžové nabízejí některé modely činům jasně červené, nebo neprůhledné.

V keramických modelů existují barevné umyvadla, vestavěné, suspenduje nebo dvakrát, a všechny mohou být přizpůsobeny. Dokonce i v koupelně narodil na ‚éru přizpůsobení, které vám umožní hledat a najít své osobní pohodlí vyroben z malých detailů, pečlivě vybraných, řešit některé problémy nebo vám umožní, aby ukazoval na své vlastní blaho, co dává okamžiky štěstí.

Pro každý problém potřebujete společností, jako je Alice keramiky studovali konkrétní odpověď. Ve skutečnosti si můžete vybrat mezi mnoha modelů moderních colorari umyvadla s jednoduchými, moderními liniemi a požádat RAL barvy, které chcete! To skutečně může dát průchod své fantazii mezi barvách s matným nebo lesklým povrchem. Pro moderní vzhled je ideální Luxury cílová čára zlatem a platinou bronz.

Nechte se kreativitou a vyžadují barvu dřezu dle vlastního výběru! Pokud máte pochybnosti nebo obavy, můžete nás kontaktovat bez závazku, budeme rádi pomůžeme při výběru vašeho dřezu za designovou koupelnou.