Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Bezorgservice op de vloer en montage beschikbaar in heel Tsjechië
  • 0
  • 0

Umyvadla Solid Surface de Design

Heslem této části je inovace . Ve skutečnosti jsou materiály, které byly vybrány k vytvoření těchto moderních designových umyvadel, pevné povrchy , inovační materiály, které se skládají hlavně ze směsí minerálů, akrylových pryskyřic nebo polyesteru a pigmentů.

Charakteristickým rysem tohoto materiálu je jeho všestrannost z hlediska tvaru a použití a je ideální pro vytváření produktů pro soukromý sektor a pro smluvní sektor. Kromě toho, že vyžaduje nízkou údržbu, je to antibakteriální materiál bez přísad, kombinuje vynikající tepelné a chemické odolnosti .

Tyto materiály používané v umyvadlech, které navrhujeme v této kategorii, jsou schopny napodobit přírodní kámen nebo dřevo s dobrou aproximací a zároveň snadno interpretovat současnou chuť čisté, plné a jasné barvy, která nezakrývá zcela umělý původ produktu, ale naopak, že klade důraz na kvalitu povrchu saténový, lesklý nebo zdobené.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie