Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Bezorgservice op de vloer en montage beschikbaar in heel Tsjechië
  • 0
  • 0

Složení koupelnový nábytek v moderním zeminy Novello Craft

Kód: CRAFT N10
Kč 160.980,66
- +
Dodací lhůty
4 týdny
Vlastní
Tuto položku lze přizpůsobit. Další informace: info@viadurini.cz
Novello
Zde je možné přizpůsobit všechny naše návrhy koupelové kompozic, kontaktujte nás pro cenovou nabídku na: clienti@viadurini.it

Složení koupelnový nábytek v moderním zeminy Novello Craft
Kvalita jádrem, z poezie zručnosti v současné příběh inspirovaný designem, ale psaný s dovednosti rukou, která se stává dotek dokonalosti v této sbírce; Řemeslo nebo dělat řemesla a průmyslovou myšlení.
Složení je spletitý bílý dub, umyvadla v tmavě šedém cementu.

Souprava koupelně najdete:
1 L.60 x str.45 x H.75 cm
2 L.60 x str.45 x H.15 cm
2A L.50 x str.30 x H.11 cm
L.60 S. 3 x 3 cm x H.60
4 L. 18 cm x x P.12 H.18
5 L.45 x P.12 x H.12 cm

Poznámka: sestava pro objekty není součástí dodávky.

specifikace
Dřevěné konstrukce: březová překližka sp. 16 mm dubová dýha
dřevěné fasády: v březové překližky sp. 16 mm dubová dýha

The Oak je k dispozici ve třech provedeních: přirozeného sukovitými s uzly v pohledu knotty bílá, termocotto staved. Ten je sofistikovaný proces, který má za cíl zvýšit soudržnost a kompaktnost vláken, a zároveň poskytuje velmi dobré mechanické vlastnosti a odolnost.

Cement: Speciální proces umožňuje kompaktní cement a pružný zároveň dává velkou odolnost vůči kompresi, která umožňuje používat produkt pro velmi tenké tloušťky, zatímco nízká pórovitost mu dává mimořádnou nepropustnost. Dokončení technického obrazu z vysoké rázové odolnosti, chemické a oděru a splňuje všechna kritéria směrnice EHS a nová přísnější 2010 evropské normy, pokud jde o VOC (těkavé organické sloučeniny).

Novello estetický tlačí k inovacím produktů hledá personalizaci, kde tvořivost je stále spazio.Con kolekce Craft je oživení řemeslného zpracování v současné podobě mobilní předpokládá samo aspekty, které dělají to jedinečné, perfektní syntézou tradice a inovace. Záležitost je brán jako základní hodnotu v nepřetržitém průzkumu nových příležitostí diverzifikovat a obohatit navrhované iniciativy, které mohou prohlásit položku a podporu setkání mezi tradiční umělecké zručnosti a chutí na experimentování a plánuje svůj moderní design.
Craft je konečným vyjádřením designu Novello, jeho povolání k inovacím, a talent při hledání materiálů a pokročilých technologií umělecky prováděných mistrů. Veškerý nábytek je vyroben výhradně z překližky.

Kohoutek není zahrnut v kompozici, mít k dispozici více informací: clienti@viadurini.it

Poslední zobrazené produkty

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie