Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Mixéry a kohouty pro umyvadla a dřezy

Elegance do domu je závislý na péči o každém detailu.
Kohouty pro umyvadla je jedním z těchto důležitých informací o zhotovení prostředí a zvláště elegantní koupelny. Pásky mají být vybrány podle určitých kritérií. To je pro kuchyni nebo častěji do koupelny, designér baterie má vždy své kouzlo, když spárována s okolím. Takže musíte být zvoleny v závislosti na prostředí, použití, kvality.

První rozdíl je mezi Směšovač Armatura pro umyvadla a řady termostatů. Jaké jsou rozdíly? Modely pákové baterie jsou nejčastěji používané, protože mají ‚jedinou pákou, která umožňuje nastavit proud vody (zvýšení nebo snížení páky) a teplotu (otočením doprava nebo doleva). Zatímco termostatické baterie, zvláště vhodné pro sprchy a vany, jsou vybaveny termostatem, který umožňuje nastavit a udržovat teplotu vody na konstantní úrovni.

V této sekci najdete ty nejlepší modely kohoutků pro umyvadla a pilíře významných značek vyrobený v Itálii jako Remer, Ideal Standard , Paini, Ercos, DMP elektroniky a naši značku Viadurini Kohouty Collection.
V kuchyni, kde jsou potřeba praktické produkty, stejně jako design, můžete se rozhodnout pro baterie s ruční sprchou se udržuje v čistotě s velkou lehkostí.

Dobrý kohout musí mít poměrně robustní. Díky vynikající povrchovou úpravou, kohouty pro umyvadla, které nabízíme v našem internetovém obchodě, nebojte škrábance na obou chromovanými modelů, a to jak v bílých modelů.

Můžete najít podporu u kohoutků, kaskádovými zeď, všech tvarů a velikostí .. volba je na vás! Vyberte kohout v závislosti na velikosti a materiálu vašeho dřezu . Ať už v kovu, keramiky, dřeva , pryskyřice, kámen v jeho mnoho variant mramor, čedič, onyx, kámen řeka, najdeme design kohoutek na dřezu svých snů!