SLEVY AŽ 50%
zákaznický servis +39 0541.623760
Vozík
Domovská stránka > KOUPELNY > kohouty > sprchové baterie >

Sprchové armatury, kohouty a baterie Termostatické

Upřesněte své hledání

Stránka 1 z 5:   1 2 3 4 5
Sprchová baterie s 4-cestným přepínačem Sophie Gaboli
Made in Italy
Gaboli

Sprchová baterie s 4-cestným přepínačem Sophie Gaboli

Kč 9.726,37 Kč 11.795,81 -18%
Gaboli Open Space designová externí sprchová baterie
Made in Italy
Gaboli

Gaboli Open Space designová externí sprchová baterie

Kč 7.243,04 Kč 8.769,25 -17%
Paini Ghibli sprcha 1/2 „External
Made in Italy
Paini

Paini Ghibli sprcha 1/2 „External

Kč 3.026,55 Kč 4.323,58 -30%
Stránka 1 z 5:   1 2 3 4 5
Sprchový kout je intimní chvíle odpočinku; cuddle pro naše tělo a naši mysl. Z tohoto důvodu je proud vody a její teplota mají zásadní význam, a účel mixéru pro sprchy je právě to.

Sprchová hlavice může být klasický, s kohoutky dvěma knoflíky, nebo s termostatickou baterií. Mixér zejména vyplývá z potřeby řešit problém teploty vody, když se osprchovat. Ve skutečnosti, zvyšování jediný otočný knoflík spustit proud vody a umístěte sebe přímo na středové polohy otočením knoflíku vzhledem k části upevněn ke stěně a tak proudu vody dávkovaného bude průměrné teplou nebo horkou teplotu.

Tyto „Termostatické baterie“ mají funkci regulace teploty mezi studenou vodou a v automatickým způsobem a konstantní horké vody, aby se ušetřilo místo a dát prostředí jednoduché a elegantní vzhled.

Uvnitř úseku koupelně naleznete také sprchy designovými sprchami ultra velmi okouzlující s chromoterapií, které poskytují vodopád v tropickém deštném efektu a letovou hudby! K dispozici také barevný. Bossini, Ideal Standard, Viadurini Sprcha Collection, Remer, Paini, Ercos a Mariani jsou nejlepší pro koupelnového nábytku značky!

V našem internetovém obchodě najdete Páková baterie, vestavěný a samočištění, podlahové sloupce sprchový kout nebo flush panelu .. zkrátka najdete vše! Kvalita a design se spojily, aby vám radost z wraparound sprchou.

Najít design doplňuje koupelnu svých snů za zvýhodněné ceny!