Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Sprchové armatury, kohouty a baterie Termostatické

Sprchový kout je intimní chvíle odpočinku; cuddle pro naše tělo a naši mysl. Z tohoto důvodu je proud vody a její teplota mají zásadní význam, a účel mixéru pro sprchy je právě to.

Sprchová hlavice může být klasický, s kohoutky dvěma knoflíky, nebo s termostatickou baterií. Mixér zejména vyplývá z potřeby řešit problém teploty vody, když se osprchovat. Ve skutečnosti, zvyšování jediný otočný knoflík spustit proud vody a umístěte sebe přímo na středové polohy otočením knoflíku vzhledem k části upevněn ke stěně a tak proudu vody dávkovaného bude průměrné teplou nebo horkou teplotu.

Tyto „Termostatické baterie“ mají funkci regulace teploty mezi studenou vodou a v automatickým způsobem a konstantní horké vody, aby se ušetřilo místo a dát prostředí jednoduché a elegantní vzhled.

Uvnitř úseku koupelně naleznete také sprchy designovými sprchami ultra velmi okouzlující s chromoterapií, které poskytují vodopád v tropickém deštném efektu a letovou hudby! K dispozici také barevný. Bossini, Ideal Standard, Viadurini Sprcha Collection, Remer, Paini, Ercos a Mariani jsou nejlepší pro koupelnového nábytku značky!

V našem internetovém obchodě najdete Páková baterie, vestavěný a samočištění, podlahové sloupce sprchový kout nebo flush panelu .. zkrátka najdete vše! Kvalita a design se spojily, aby vám radost z wraparound sprchou.

Najít design doplňuje koupelnu svých snů za zvýhodněné ceny!