Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Faucety a Elektronické Kohoutky - Made in Italy Photocell

Elektrické kohoutky funkčního designu a moderního nebo klasického stylu s integrovaným systémem úspory vody.

Už vás nebaví obvyklý tradiční faucet spotřebovaný časem? Pokud ano, doporučujeme vám podívat se na mnoho návrhů faucetů elektronického designu navrhovaných v našem internetovém obchodě! Proč zvolit elektronický faucet? Jednoduché: kombinuje design a funkčnost, vytváří inovativní, praktický a rafinovaný produkt. Poslední kousek třídy pro domácí prostředí.

Najdete elektrické kohoutky, které díky senzoru nebo fotobuňce umožňují hospodárnější využití vody a modernější design.

Kdyby vám řekli, že nedávné studie testovaly, že při jediné akci mytí rukou tradičním faucetem se obvykle používá 6 litrů vody, věřili byste tomu?
Určitě byste byli vedeni k urychlení akce. Přesto díky elektronické technologii faucetů si můžete umýt ruce extrémně klidně. Je to proto, že systém úspory vody vytvořený velmi přesnými senzory otevře vodu pouze v případě potřeby. A k tomu jen gesto rukou, stejně jednoduché jako pozdrav. Nemusíte tedy ani špinit elektronické faucety, které vždy zůstanou jasné. Stejné studie zjistily, že mytí rukou elektronickým kohoutkem vyžaduje pouze 1 litr vody! Úspora 5 litrů vody.

Pokud máte pochybnosti nebo obavy, můžete nás kontaktovat bez závazků, rádi vám pomůžeme při výběru vašeho elektronického designového faucetu.