Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Kohoutky a kohouty Electronics

Unavený ze své obvyklé tradiční kohoutku spotřebovaný čas? Pokud ano, měli byste se podívat na mnoho návrhů na Electronic Design kohoutků navržených v našem internetovém obchodě!

Proč si vybrat elektronického kohoutek? Jednoduchá: kombinuje design a funkčnost tím, že vytvoří inovativní, praktické a elegantní. Poslední třída kus do domácího prostředí.

Pokud vám bylo řečeno, že nedávné studie testovali jednu akci mytí rukou s tradičním kohoutkem typicky využívá méně než 6 litrů vody byste věřit?

To byste se tlačil určitě zrychlit akci. Zatím díky technologii elektronických vodovodních baterií, můžete si umyjte ruce velmi pomalu. Je to proto, že na úsporu vody systém vytvořen velmi přesných snímačů otevře vodu pouze v případě potřeby. Ak tomu, že jen mávl rukou, stejně jednoduché jako pozdrav. Takže se nerozmazává ani elektronická montáž, která bude vždy svítí.

Stejná studie zjistily, že mytí rukou s elektronickým kohoutku trvá pouze jeden litr vody! Ben 5 litrů vody zachránil.

Udělejte si chvilku a porovnat různé technické vlastnosti, které nabízejí elektronické kohoutky v našem internetovém obchodě nejlepší značky jako Paini a Dmp Elettronics a zvolit v závislosti na velikosti a typu vašeho dřezu a použití, které budete muset učinit design, který se vám nejvíce líbí.

Pokud máte pochybnosti nebo obavy, můžete nás kontaktovat bez závazku, budeme rádi pomůžeme při výběru elektronického designem kohoutek.
 

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie