Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Kancelářské křeslo, made in Italy

Kancelářské křesla, navržená v této části našich stránek, jsou navržena a postavena pro profesionální kanceláře nebo kanceláře, které mají být kombinovány s moderními stoly.
Aby jste byli jednoduchým tajemníkem nebo majitelem firmy, měli byste mít sedadlo, které bude schopno podpořit záda od dolní části zad a celá páteř je nezbytná pro dlouhodobé fyzické zdraví.

V tomto katalogu jsme shromáždili nejlepší ergonomická kancelářská křesla pro moderní design, které můžete najít na trhu za skutečně výjimečné ceny.
Křesla vyrobená v Itálii jsou vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, které jí umožňují vydržet v čase při zachování jejich technických vlastností.
Vyrobeno z kůže nebo textilie čalounění přizpůsobitelné z hlediska barev a povrchových úprav.

Máte-li jakékoli dotazy nebo pochybnosti, naši pracovníci jsou připraveni vám pomoci během celého nákupního procesu: od sběru informací na produktových listech až po platební a přepravní metody. Naše pozornost při výběru kvalitních výrobků byla vždy velmi vysoká: chceme vám zaručit bezpečný a snadný nákup výrobků odolných v průběhu času a vyrobených z vysoce kvalitních materiálů.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie