Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Zahradní stoly a venkovní konstrukce rozšiřitelný

Léto je na nás a my máme velkou touhu pozvat spoustu přátel na dobrou večeři v naší dobře udržované zahradě nebo osvěžující aperitiv na terase. Dokonalé řešení? Praktický zahradní rozšiřitelný tabulku! Díky rozšíření o komfortní strany nebo odnímatelná plocha zahrady rozšiřujících tabulek může ubytovat také nečekaná návštěva.

V mžiku obrátil tabulku pro dokonalé venkovní použití.

Nejčastěji používané materiály k realizaci roztažitelné venkovní stoly jsou různé, ale nejčastější jsou plastová, dřevo, hliník a železo. Pro ročník efekt, klasické nebo elegantní chabby nejvhodnějšího materiálu, ale také to, co je nejcennější dřevo, upravené speciálně pro ‚exteriéru, tak, aby byla zachována její lesk a kvality v průběhu času. Ve skutečnosti, z teakového dřeva stoly patří mezi nejodolnější a je vhodný pro venkovní použití, stejně jako bytí velmi elegantní.

Pro ty, kteří dávají přednost praktické a lehké řešení mohou vybrat z mnoha typů tabulek v plastu nebo pryskyřici rozšiřitelné. Volba, který vydrží beze změny již mnoho let a nepotřebuje žádné zvláštní bezpečnostní opatření. Pro ty, kteří chtějí dát moderní okraj i v jeho outdoor a místo toho má terasu, terasu nebo verandu rovněž mohou rozhodnout o prodloužení tabulky v kovaného železa se z tvrzeného skla nahoře.

Exclusive má stolní rozšiřitelnou hliníku nebo železa, protože to bude dát své venkovní snovou atmosféru.
Pokud máte rádi design jako my, bude volba jistě padat na venkovní stůl z hliníku , jak to Talents , italská značka známá designových produktů pro vysoce kvalitní externí

Zde můžete najít preferované řešení, všechny výrobky uváděné v katalogu jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou výsledkem pečlivého výběru ze strany našich zaměstnanců. Nezapomeňte, že pro jakékoliv pochybnosti jsme vám k dispozici.

Bude nám potěšením, které vám pomohou vybrat tabulku z zahradu či terasu moderním nebo klasickém rozšiřitelný, která je pro vás to pravé!

Objevte naši nabídku a zakoupit on-line bezpečně na výsuvnou tabulku zahrady vašich snů!

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a soubory cookie