Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Zahradní stoly a venkovní teakového dřeva

Sen letní sezóny označené dny a příjemné chvíle strávil nejen na pláži nebo na dovolenou, ale také v naší zahradě, udržoval s pýchou a obětavost, že se bude realizovat. Sdílet prostor venku s rodinou a přáteli, pořádání veselá snídaně, chladný nápoj nebo chutné grilování, vyzývá k vytvoření prvků příjemného a odolného nábytek: stolky teak zahrada jsou ideální volbou pro pořádání společenských akcí úspěch.

Teak je velmi cenný Asian dříví, která nabízí bezpečnost výrobku provedené v jedné z nejsilnějších přírodních materiálů určených pro otevřené prostory, jako jsou židle, postele a stoly venku.
Spolu s příslibem odolným vůči vlhkosti produktu, slanost a klimatickým změnám, je teak venkovní stůl, to zajišťuje nejen funkční, ale i estetické konstrukční řešení, která splňují všechny požadavky.

Obtížné si vybrat? Rozšíření stůl teak zahrada může půjčovat sebe dobře k těm, kteří chtějí spojit intimní a přátelskou večeři na velké strany, zatímco ti, kteří chtějí sázet na moderní stůl může posoudit výběr kulatého stolu, takže více prostoru pro další zahradním nábytkem. Nicméně, obdélníkový stůl zůstane nejtradičnější volbou pro tento nabízet širší sortiment za zvýhodněné ceny. Existují i jiné alternativy, jako je čtvercového stolu na minimálním prostoru nebo oválného stolu k sofistikovanější a rafinované volby.

Viadurini nabízí nejlepší teak zahradní stoly a venku s některými změnami, které snesou počasí a někteří z akátového dřeva modelu pro ty, kteří nechtějí, aby se na plochu vždy venku, ale dát do útulku při špatném počasí nebo v zimě.

Model je novinkou: kulatý stůl v reálném teak stůl , velký stůl pro 8-10 osob o průměru 150 cm a 180 cm jsou ideální pro stolování pod širým nebem s velkou skupinou přátel.
Klenot v tabulce, která má základnu masivu a police v teakového dřeva, je reprezentován centrální točnou (servivivande), který umožňuje všechny hosté přístup do všech pokrmů s minimálním úsilím, aniž byste museli vstávat nebo si vyžádat další ,

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a soubory cookie