Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Zahradní stoly a vnější hliníku a kovu

V krásné teplé letní nebo jarní den co by mohlo být lepší, aby mohli pozvat přátele na drink v zahradě nebo na terase? Udělat to nejlepší z našich venkovních musí být postaráno a připraveni vyhovět našim hostům.

Každý, kdo má rád praktický kus nábytku a trvanlivé si mohou vybrat z mnoha vzorů a barev pro vaše tabulky hliník Garden. V případě, že budete chtít obsadit prostor venku, jen když je to nutné, stolní hliník je perfektní jako lehký a snadno se přenáší. Je také odolný vůči nárazům a poškrábání, takže vaše nábytek zůstane po mnoho let za optimálních podmínek, vždy připraven na zkrášlení exteriér vašeho domova.

To catagoria lze najít mnoho modelů hliníkových tabulek: tabulky kruhový nebo čtvercový romantické kaváren ideální pro malé posezení, čtvercové tabulky, aby si chladné nápoje pohodlně sedí na židli, křeslo nebo čalouněné lavice venkovní stoly pro přizpůsobení vaši hosté na oběd nebo večeři při svíčkách.
Tabulky hliníku oběd v případě integrován s teakovým patře jsou ještě jemnější.

Zde můžete najít nějaké řešení a preferované barvy, všechny výrobky uváděné v katalogu jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou výsledkem pečlivého výběru ze strany našich zaměstnanců.

Nezapomeňte, že pro jakékoliv pochybnosti jsme vám k dispozici. Bude nám potěšením, které vám pomohou zvolit hliníkový venkovní stůl Moderně nebo klasicky, která je pro vás to pravé!

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a soubory cookie